Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Honvéd (volt MÁV Budapest)...

A Honvéd (volt MÁV Budapest) kórházban meddig engedik a túlhordást?

Figyelt kérdés
Oda tartozom, és nincs fogadott orvosom. Most hetente járok az sztk-ba ctg-re. Ha betöltöm a 40 hetet, hogy zajlik a dolog tovább? Mikor indítanak ha nem akar jönni? Az első babám időben jött, így nem tudom ennek a menetét.

2015. jún. 6. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont azt akartam írni, hogy szerintem ez orvosfuggo. Viszont látom hogy neked nincs.

Nekem Gulyás doktor úr az orvosom. Az első babammal a kiírás napján reggel voltam bent nst-n. Semmit nem mutatott a gép és teljesen zárt voltam, viszont úgy látta uh-n a doki hogy elkezdett meszesedni a lepenyem, uh másnapra visszahívott, hogy megindítja a szülést. Lényegében nem akarta egyáltalán hogy tulhordjam.

Szerencsére még aznap délután magától megindult, uh nem volt szükség a beinditasra.

2. Babám decemberben születik. Remélem ő is időben fog érkezni. :-)


Könnyű szülést kívánok és sok boldogságot!

2015. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott szültem, szintén nem volt fogadott orvosom. Engem a kiírás napján befektettek, és +3-ra indítottak, mert nem igazán voltak jók az NST-k.


De alapesetben úgy megy, hogy a terminustól már minden nap járni kell NST-re, és az alapján majd a dokik eldöntik.

2015. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem ott szültem, de a dokim ott is dolgozik.

Nekem is minden nap volt nst meg flowmetriás ultrahang miután betöltöttem a 40. hetet és ezeknek az értékei alapján mondták egy hét múlva, hogy holnap reggel 8kor megindítják. Az orvos amúgy azt mondta nekem, h max. 10-14 napot szoktak várni.

2015. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott szültem fogadott doki nélkül. 40. héttől naponta nst.

40+4nél befektettek, 41+1en inditották.

Könnyű szülést neked.

2015. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a jókívánságokat! :) Akkor majd kiderül, remélem minden zökkenőmentes lesz!
2015. jún. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!