Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest,3. kerületi Szent...

Budapest,3. kerületi Szent Margit Kórházban szült valaki? Ha van tapasztalat azt szívesen olvasnám.

Figyelt kérdés
esetleg ha tudtok ott orvost ajánlani, illetve milyen az ellátás, kedvesek? Illetve van az egyágyas fizetős szoba, tudja valaki hogy működik, mennyibe kerül, és napokra lebontva van vagy fix összeg? Köszönöm:D

2014. máj. 14. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2. szültem ott Dr Pálffy Imrénél.Szerintem fantasztikus doki. és van külön szoba.és nagyon jó kórház
2014. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 24 hetes vagyok, mennyiért vállalta a szülést, illetve ha felszeretném fogadni ilyenkor még elvállal, úgyértem hogy nem a terhesség kezdetétől járok hozzá. :D és a külön szoba mennyibe került?
2014. máj. 14. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én háromszor szültem a Margit kórházban. Először dr. Konyorczik Katalinnál, a másik kettőnél pedig ügyeletes dokinál. Mindig teljesen elégedett voltam, nem volt semmi gond. Kedvesek, aranyosak voltak, akkor is amikor nem volt fogadott orvosom.

Egyébként, ha természetes szülésre készülsz, akkor tudom javasolni, hogy szülésznőt fogadj inkább. Ő sokkal többet tesz érted, ha nincs semmi probléma.

Pálffy Imrénél egyik ismerősöm szült már többször is, ő is nagyon elégedett volt vele. Engem egyszer vizsgált csak, de nekem annyira nem volt szimpi. Ettől még lehet jó orvos.

Az egyágyas szoba éjszakánként 6 ezer forint volt tavaly. Szólni kell, ha oda szeretnél kerülni és ha éppen üres, akkor mehetsz, vagy szólnak, ha üres lesz.

A csecsemős nővéreket szokták sokan szidni, de ők is teljesen normálisak, csak van néha nekik is rossz napjuk. :)

Szóval én bátran ajánlom ezt a kórházat!

2014. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Felhívod a kiválasztott dokit,kérsz tőle időpontot. Mindegyiknek van magánrendelése is,de én a kórházi járóbeteg ellátásra szoktam kérni.És megbeszéled vele személyesen.

2014. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Magyar Attilához jártam, de azt a dokit válaszd, aki szimpatikus. Én egyágyasban voltam, de apukám ott dolgozik, így nem kellett fizetnem, így nem tudom mennyibe került volna. Azt tudom, hogy napokra van lebontva, akkor lehet oda kerülni, ha szabad.

Nekem csak jó tapasztalatom van a dokikkal és a szülésznőkkel is, a csecsemősökre se volt nagyon panaszom, ha kérdezel segítenek, válaszolnak.

2014. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat:D:D még gondolkodom egy picit :D
2014. máj. 15. 15:11
 7/7 anonim válasza:
Én is ott szültem a Magyar doki volt az orvosom.Minden nagyon jó volt.A csecsemős nővérek viszont lehetnének kedvesebbek is....
2014. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!