Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak praktikák, módszerek...

Vannak praktikák, módszerek arra, hogy a terhesség utolsó szakaszában segítsük a méhszáj nyílását, tágulását? Ha igen, mik?

Figyelt kérdés

#méhszáj #terhesség utolsó szakasza
2015. jún. 13. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A terhesség utolsó szakaszában nem kell nyílnia a méhszájnak. A vajúdás alatt kell. A málnalevél teát szokták javasolni és a rendszeres szexuális életet. De az, hogy nem nyílik a méhszáj idő előtt, semmit nem jelent.
2015. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem a a 3 tr.re értem, hanem a nagyon végére...
2015. jún. 13. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Málnalevél, homeopátiás bogyók, szex. Nálam bevált.
2015. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hanem a nagyon végére..."


Akkor se kell! Még napokkal előbb se! Elég, ha a szülés napján nyílik.

2015. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vajúdás erre való. AKkor kell nyílni, nem hetekkel vagy napokkal előtte. Az utolsóval értek egyet. Ráadásul a málnalevél tea liftezteti a vércukorszintet, szerintem veszélyes is lehet a vége felé.
2015. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értitek hogy mit akar kérdezni. Ahhoz mi kell, hogy ha ott az idő, könnyen és gyorsan tàguljon.

Màlnalevél tea (nem cukrosan). Homeos bogyók. De egyik sem csodaszer. Az ondóban levő prosztaglandin pedig segìtheti a méhszàj felpuhulàsàt.

Vajúdàs alatt pedig próbàlj lazìtani, nem összeszorìtott fogakkal (magadban énekelhetsz pl), és a függőleges testhelyzet is segìt.

2015. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tágulás mértéke az orvosom szerint nem annyira testi, mint inkább lelki kérdés. Szerinte jobban befolyásolja a biztonságérzet, félelemérzet és lazítási képesség, mint a homeopátia vagy testhelyzet.
2015. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok (amúgy engem is érdekelnek a válaszok, napok vannak hátra...), de baj az, ha cukorral iszom a málnalevél teát? (fél kk./cs.) Iszonyatos számomra az íze, ezért teszek bele egy kevés cukrot és citromot is.
2015. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógynövény teàt üresen vagy mézzel igyàl, és ne érintkezzen fémmel (pl. kanàl). Aztàn hogy ennek mennyi alapja van.... Csak olvastam, de betartom, biztos ami tuti :)
2015. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!