Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második terhességnél "minden...

Második terhességnél "minden esetben" van nyákdugó? Ti találkoztatok vele a második/harmadik/negyedik szülés előtt?

Figyelt kérdés
Első fiamnál 2nappal a szülés előtt elment. 39+3naposan. Most 39+4napos vagyok, de sehol semmi. Szülésznő azt mondta, hogy ilyenkor nem is mindig van nyákdugó, mert nem feltétlenül teljsen zárt az illető.Fura, elvileg a méhszájam 3000volt szinte végig. Legutóbbi vizsgálatkor, rövidült, de zárt volt. Nektek hogyan alakult a többedik baba születése?

2015. febr. 2. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a harmadik terhességemnél találkoztam egy kicsi darabjával. Mindet túlhordtam, úgy kellett indítani.
2015. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél szülés előtt egy héttel ment el,másodiknál egyáltalán nem ment el.
2015. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 szülésből egyszer sem volt ilyen, akármennyire is vártam... :) Az 1. magától indult, elfolyt a magzatvíz két nappal a kiírt dátum előtt. Gyakorlatilag egész terhesség alatt végig zárva voltam, egy pénteki nap koradélután vizsgált az orvosom, akkor is teljesen zárt voltam, majd este 8-kor folyt el a víz, és mikor 9-kor a kórházba értünk szűk 1 ujjnyi voltam. De mikor elfolyt a víz, akkor abban sem láttam semmi rózsaszínt... Másodikat túlhordtam, és indították, de akkor már kb. 1 hete nyitva voltam 1,5 ujjnyira. Viszont ott sem találkoztam semmivel, mikor kinyíltam egyik napról a másikra (kb. a kiírás napján)...
2015. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!