Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányingerem van, furán érzem...

Hányingerem van, furán érzem magam. A végbelemnél nyom, de nem tudok wc-ni, és hasmenésem sem volt. Köldökömnél rúg-kapál, nyomja magát. Hüvelyemnél is fura. Normális ez szülés előtt? Mennyi lehet szülésig?

Figyelt kérdés

Jóslóim vannak egy ideje, de ez más.Nincs fájásom, csak keményedik, de olyankor nagyon hányingerem van, meg ég a gyomrom.A boltba is levert a víz, nem kaptam levegőt.Vagy 5-en mondták a városban, hogy úgy megyek, mint aki szülni fog.Védőnő ia azt mondta leljebb ment a hasam.Mennyi lehet még hátra.38 hetes vagyok.

Elsőnél nem éreztem ilyet, indított, majd császáros lett.Ez már a vége?


2008. szept. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom máshogy elmondani,mint érezni fogod,h mikor jön.Amikor nekem beindult világosan tudtam,h most megszülünk,mégha a doki azt is mondta,h ezek még csak jóslók.Nyugodj meg,tudni fogod,h mikor az.Viszont a jelek kedvezőek,h most nem kell indítani,hanem magától ki fog bújni.
2008. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgyis arra "gyúrok", hogy simán, minden rendben menjen.De akkor ezek már jelei, hogy itt lesz az idő?
2008. szept. 1. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló volt az első szülésem. indított, majd császár. Most még van időm a szülésig, de érdekelne, hogy megtudtál-e szülni simán, vagy ez is császár lett?

Könnyű, gyors szülést, egészséges babát!

2008. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Még nem indult meg a szülés, de egyre jobban érzem, hogy itt lesz az idő.Én mindenképpen sima szülést "tervezek".Szerintem fejben dől el, hogy menni fog, vagy nem.Eddigi vizsgálatok szerint szülhetem rendesen, de azért még jövő héten megint megnézik a heget, hogy bírni fogja-e a terhelést.Már ha addig nem bújna ki.Már megbeszéltem a csüntimmel, hogy jobb lenne, ha ott jönne ki, ahol kell, és segítsük egymást, hogy mindenkinek jó legyen.Remélem hallgat rám.Mindenképpen megírom, ha van valami!!!
2008. szept. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!