Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen betétet...

Szülés után milyen betétet használtatok és mennyi ideig volt meg? Milyen fajta a legjobb, és mennyit érdemes venni? 35 hetes km

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tena lady-t vettem, mar nem emlekszem, hogy extrat, vagy normalt ket csomaggal, vettem ket csomag ejszakait es ket csomag normal szarnyas betetet.

Nem kellett volna...

Tena ladybol egy csomaggal hasznaltam el ugy, hogy 3-4 darabot a korhazban elosztogattam. Az ejszakai betetbol kb 7 darab fogyott, majd attertem a normal szarnyasra szules utan harom nappal, amint hazamentunk a korhazbol. (oda ezt be sem vittem, ezert voltam muszaj az ejszakait hasznalni).

Ezt sem sokaig viseltem el. Tiz napja szultem, de mar csak tisztasagit hasznalok, ejszakara rakok be normal betetet.

Viszont amit nagyon tudok ajanlani az elso napokra, az a tena halos bugyija. Meglepoen kenyelmes volt, kenyelmesebb, mint a nagyi bugyik es egyaltalan nem csuszott benne a betet.

2010. márc. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!