Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatviz szivargas lehet?

VBetty kérdése:

Magzatviz szivargas lehet?

Figyelt kérdés
ma reggel ahogy leultem magzatviz szeru viz tavozott belolem,atazott a nadragom teljesen a seggemnel i.(azert irom igy h ertheto legyen az atazas nem csak kis helyen.)felhivtam a dokimat bementunk a surgossegire ott megvizsgalt es azt mondta h nem lat magzatvizet szivarogni,nem tagultam...azt mondta hogy a feher folyas gyulhetett fel es az tavozhatott.hat ez viz volt!!felirt kupot,fel is tettem ahogy hazaertem majd kesobb elmentem wcre es felolvadt kup kifolyt de korulotte viz volt a bugyimon.nem faj sehol egyelore de felek nehogy tenyleg a magzatviz legyen es fertozest kapjon a picim.szerintetek mi lehet?lehetseges h ilyen tempoban szivarogjon csak a viz?tehat h nem folyamatosan hanem idonkent.37.hetben vagyok

2015. jún. 21. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. A doki megvizsgált. Azt mondta, áh, ez nem magzatvíz. Rá 3 napra elöntött. Nekem felül repedt a burok akkor. Lehet, hogy már napokkal korábban is megrepedt ott felül,ezért szivárgott csak és akkor repedt meg rendesen. Egészséges kisfiam született. Azt tudod ugye, hogy a magzatvíz normál esetben újra is termelődik? Amiatt nem kell aggódni.
2015. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni betétet ami jelzi, hogy magzatvíz folyik-e.
2015. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!