Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyásom van vagy a magzatvíz...

Folyásom van vagy a magzatvíz szivárog? :S

Figyelt kérdés
átlátszó,de inkább nyálkás folyik,nem erősen,inkább csak mikor felállok vagy ülök,és valami nyálkás,nyúlós dolog távozott vagy egy fél órája,kicsit sárgás színe volt,lehet hogy a nyákdugó?a szaga nem édeskés mint ahogyan a többiek írják,inkább hasonlít az ondóhoz,vagy mihez :/ első baba és foggalmam sincs hogyan kell kinéznie a magzatvíznek vagy a nyákdugónak :( 37hetes km

2015. ápr. 17. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak erősebb folyás nekem is volt ilyen.
2015. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A magzatvíz átlátszó. Szagát én nem éreztem, pedig jó orrom van.

Ha kételkedsz, akkor lehet kapni indikátoros betétet a gyógyszertárakban.

2015. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a folyás az teljesen átlátszó,csak a nyákdugó volt kicsit sárgás,de az is inkább átlátszó szerű.Betét pedig csak megrendelésre lenne,mivel nálunk nemlehet kapni a gyógyszertárakban :( dokit se tudom felhívni,és ma nemis rendel.várjak amíg megkezdődnek a fájások?
2015. ápr. 17. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább folyásnak tünik.A magzatvíz nem nyálkás,és igen,az enyém is édeskés szagú volt.Mindjárt tudtam hogy a magzatvizem folyik,mivel mindegy volt hogy álltam,ültem vagy feküdtem,az csak jött.Szerintem csak erősebb folyásod van,velem is előfordult ilyesmi.
2015. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 nap reggel ebredes utan ereztem hogy folyik vakami, kimentem mosdoba elegge elazott a bugyim, at is azott, viz szerű, es edes szaga is volt, megsem magzatviz aznap mentem uh-ra, es azt mondta az orvos ha szivarog a viz folyamatosan folyik nem egyszer folyik aztan abbamarad. Azota nekem is akkor folyik ha leulok, felallok, mar feheres szinu,
2015. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nálam a nyákdugó ilyen barnás alvadt véres volt az első babánál ,most viszont nekem is sok folyásom van :)
2015. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mégiscsak a magzatvíz volt :)
2015. ápr. 29. 17:49
 8/10 anonim válasza:
En sem tudom eldönteni, hogy melyik lehet...neked hogy állapította meg az orvos?? Utána bent is tartottak a kórházban? Azóta gondolom mar megszületett a kisbabád :) előre is köszönöm a választ!! :)
2015. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még az orvos sem tudta megállapítani.este bementünk az ügyeletre,hülyének néztek és haza küldtek.másnap reggel elfolyt az egész magzatvizem.mikor megszületett azt mondták fertőzést kapott el tőlem a terhesség alatt,de nagy a gyanum hogy akkor kaphatta el amikor mégcsak folydogált a magzatviz
2015. ápr. 30. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben van veletek Kedves kérdező?
2015. máj. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!