Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt más is, akinek nem...

Van itt más is, akinek nem fájt a gáta gátmetszés után?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Nekem volt gátmetszésem, akkor se fàjt mikor csinálták, utána se. Szülés utáni napon törökülésben ültem már, utàna is normálisan tudtam ülni, egyáltalán nem fájt. De nemrég olvastam ilyeneket is hogy 2 hètig nem tudott valaki ülni, meg hogy kibörhatatlanul fàjt neki stb.. De ez lenne az alap?? Mitől függ hogy pl. nekem nem fájt, a dokinő ügyesen varrta össze, vagy talán ilyen alkat vagyok? Érdekelne hogy van-e más is akit nem viselt meg a dolog.
2015. jún. 25. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem fájt egyáltalán. Az osztályon velem volt a baba és az én ágyamban aludtunk, mászkáltam körülötte, forogtam, hogy ne ébresszem fel azzal, hogy felkelek. Kolléganőim is csodálkoztak, hogy még 1 napja sem szültem és már rendesen ülök, illetve én ugy szeretek ülni, hogy az egyik lábamra ráülök. Sokáig varrt a dokinő, de kívül csak 1 varratom van, belül több, mert szakadt a hüvely fala, illetve a méhszájnál is vannak varratok a zárójelentés szerint. Arra nem voltam kíváncsi, hogy belül hány varrat van :)
2015. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, én szakadtam, nem volt idő vágni.

De a dokinőm szerint szerencsésen. Nem éreztem, amikor szakadt, és másnap már nem is volt bajom. Utána a napokban inkább a varrat (azaz a cérna) miatt fájt, tiszta megkönnyebbülés volt, amikor kiszedte a dokim (1 héttel szülés után). Utána már nem is éreztem.

2015. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fájt ugyan, de csak egy nagyon kicsit. Inkább úgy mondom, hogy kicsit kellemetlen volt ha úgy ültem, hogy nyomódott, de nem volt vészes és tudtam úgy is ülni, hogy nem éreztem semmit.

Amikor csinálták a vágást akkor ezt én sem éreztem, nem fájt nekem sem.

2015. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy vàgott seb àltalàban fàj. Ràadàsul ez nem felszìni sérülés, izmot vàgnak àt, ami amúgy elég kényes helyen van.


Màzlid volt.


Nekem sem volt nagyon gàz, de bizony amikor elfeledkeztem, hogy ott van, és úgy huppantam le a fotelba, vagy ugye teepeszbe akartam állni (pl. mikor kimàsztam az àgyból, ugye először az egyik làbàt teszi csak le az ember), bizony sziszegtem. Amúgy mensikor mai napig piszkosul tud sajogni. Pedig kicsi volt, és az orvos is szépen dolgozott.

2015. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt,és azt hittem ezzel egyedül vagyok,de ezek szerint nem.Csak azt éreztem,hogy kellemetlen a varrat,és szúr,de a harmadik nap amikor kivette a doki,már semmi bajom nem volt.
2015. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én irigykedni jöttem :) És reményt gyűjteni, hogy a második után talán nem fogok két hétig sírni hosszú órákat naponta, mert sehogy sem jó :) én tényleg azt hittem belehalok, a szülés ahhoz képest sétagalopp volt, pedig 12 órát kínlódtam mire vákuummal megszületett a babám...
2015. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!