Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Erdődi Balázsnál szült...

Dr. Erdődi Balázsnál szült már valaki? Tapasztalat? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ami vele kapcsolatos. :)

2015. júl. 8. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és ódákat tudnék zengeni róla! :) 32. héten kértem fel, tehát már a végén, de azonnal elvállalt. Mikor rákérdeztem az anyagiakra zavarba jött, hogy ő nem szereti az ilyesmit, és igazából így a kórházon belül nem is lenne etikus bármit mondania, tehát ránk bízta. Végül 60-at adtunk a varratszedésnél, és hozzá mentem vissza kontrollra is, soron kívül vállalt, szóval nem kevesellte. :D

Nagyon kedves volt szülés alatt is, mindig elnézést kért mikor a tágulást nézte, hogy plusz kellemetlenséget okozott. Mindenben segített, bátorított. Amikor megszületett a kisfiam gratulált, hogy gyönyörű, plusz a névválasztásunkhoz, ugyanis a fiam is Balázs. :D

6 napot voltunk utána bent sajnos, mert antibiotikumot kapott a babám, de minden nap benézett hozzánk. (pedig akkor még nem kapott pénzt:)


Szóval szívből ajánlom neked, ha őt tervezed felkérni. :)

2015. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) Eddig nagyon keveset hallottam róla sajnos, de az csak pozitív volt. :) Eddig ő az egyetlen akit szívesen felfogadnék.
2015. júl. 9. 15:15
 3/5 anonim válasza:
100%
Én a 40. héten kerültem hozzá, mert az orvosom elment nyaralni és neki adott át. Nem bánom már egyáltalán. Egész másként állt a dolgokoz, annak ellenére, hogy nem az ő betege voltam.Éjszaka mentünk szülni, mire kellett odaért.Szülés után minden nap megnézett, már a 6 hetes kontrollra is inkább hozzá mentem. Nagyon kedves, alapos segítőkész. Most a 2. babámat várom, és hozzá járok terhesgondozásra.Egyébként azon én is sokat gondolkozom, hogy mennyit is kellene neki adni, magánrendelésen a vizsgálatokért fizetek, fogalmam sincs magáért a szülésért mennyit illik...
2015. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. aug. 27. 22:37
 5/5 anonim válasza:

Hát én sajnos nem tudok ódákat zengeni róla...

Nekem is ő volt a fogadott orvosom, nem keveset jártunk hozzá magánrendelésére, és nem sajnáltunk pénzt áldozni se rá.

Mindezek ellenére a szülés során nemhogy kedves, figyelmes volt hanem életem legnagyobb traumáját köszönhetem neki.

2016. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!