Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális ha a gyerekágyi...

Az normális ha a gyerekágyi folyás büdösebb mint a menstruációs vérzés?

Figyelt kérdés
Én büdösebbnek érzem, mint a menstruációt és félek, hogy hiába zuhanyzom le egy nap többször, mások is érzik/érezni fogják rajtam azt a tömény, erjedt vérszagot. Mikortól lesz már nem annyira véres jellegű? Amikor folyás szerű lesz, akkor is olyan büdös marad, mint amikor véres még? Mennyire erős, ez egyénfüggő vagy van rá valami átlag, hogy mikortól túl sok a mennyiség? Mit lehet tenni ami elűzi a szagot, valami erős illatosítót, vagy testápolót tudtok ajánlani, ami minden mást elnyom?
2015. júl. 12. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem menstruáció, természetes hogy büdösebb. Akkor lesz majd normális szaga, ha begyógyul a hatamas seb a méheden :) Kitartást!
2015. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
nem lehet mit tenni....én naponta 3-4szer megmostam magam...borzaszto budos...pfff... beszéltuk anno a barátnoimmel is, akik már szultek..h ez valami rettenet :D
2015. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Ráadásul amíg tart, csak vízzel mosakodhatsz ott. Zuhanyozz többször, a betétet cseréld gyakrabban.
2015. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy csak vízzel.... Ez marhaság.
2015. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ditta323 ***** válasza:
Hülyeség, hogy csak viz. Amúgy spec én nem éreztem.
2015. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem, igaz, nem volt vészesen sok, de 5 hétig eltartott.
2015. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
húúú nekem is nagyon büdös volt. De hát ez ilyen dolog... ráadásul hat hétig tartott! Tarts ki, ez sem tart örökké :) illatosított naturella betéteket próbáld ki esetleg
2015. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most megnyugodtam, hogy akkor másnál is erősebb szaga van. Lehet, hogy a gyógyszertárban veszek valami lemosót, esetleg fertőtlenítőset, ha azt mondják hogy azzal szabad mosakodni.
2015. júl. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!