Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Dudás...

Mi a véleményetek Dr. Dudás Ernő Főorvosról? Miskolc, Semmelveis kórház.

Figyelt kérdés

Van magánrendelése, vagy van sztk-s rendelése is?

Mennyibe kerül egy vizsgálat? És a szülésért mennyit kér???

A válaszokat előre is köszike!


2010. márc. 5. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


én hozzá jártam,de már bánom nem foglalkozik rendesen a kismamával,engem pl a 40 héten vérzésel ,egy nem tul jó nst-vel hazaküldött.Mi a kórházba jártunk hozzá ott általába 2000 ft adtunk neki a szülésre 20000ft szántunk de a végén nem nála szültem.

Elég flegma a stilusa nem is értem miért jártam hozzá.

Én ugy tudom van magánrendelése valahol a kis hunyad utcán de nem vagyok benne biztos hogy ott,amugy meg az sztk péntekenként van a terhesgondozoba,meg a korházba vizsgál ha hozzá jársz.

én személy szerint nem ajánlom neked!

Gondolod meg jol inkább válassz orvost a megyeiböl.

2010. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem hozzá járok,de sokat hallottam róla..és azok közül egy jót se tudok mondani,csak rosszat.A magánrendelése ha jól tudom a mártírok útján van,de nem biztos.(16h)
2010. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszoló vagyok,még annyit hozzátennék hogy volt már mühibája,és ezért fel is függesztették.
2010. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Akkor álljon itt egy pozitíz válasz is (sőt 2): én hozzá jártam az első gyermekemmel és mivel nyáron szültem, gondoltam, hogy lesz majd szabadságon. El is ment ő junius elején szabira, mikor én hó végére voltam kiírva, semmi jele nem volt hogy szülök. Aztán meglepett a kisfiam és 11-én előbújt, de a doki gondoskodott rólam, megkérdeztem hogy melyik kollegájának adhat át az egy hétre megfigyelésre, úgyhogy nem csak lepasszolt, hanem választhattam mást, úgy is lett és minden rendben volt, mikor visszajött szabiról jött meglátogatni engem a gyermekágy részlegre. Azért választottuk őt, mert nekem sem volt fogadott orvosom 24 hetes koromig, de valahogy ugy hozta a sors, hogy mindig ő volt a vizsgáló orvos uh-n és mindig rendesen bánt velünk, akármit kérdeztem szépen elmondta, nem rohanva, normálisan, kaptunk többször képet is. Hozzá mentünk most másodszorra is és megint nagyon kézséges. Tudom hogy egy kicsit flegmának tűnik, lehet nem a legszebb hajglejtéssel mondja el a dolgokat, de gondolom amit már 30 éve ismételget azt már rutinosan mondja... jó és gyakorlott orvos, és ha jol tudom aneszteziologus, tehát ha kérem és fogom is kérni ő adja be saját kézzel az epit hogy ne szenvedjek...nem kell külön odahivni az ügyeletes altatoorvost és neki magyarázkodni akár haver akár egy utálatos kollega hogy miért kapjtam meg mikor elvileg nem szokás adni... tudom hogy régi a kérdés de álljon itt ez a pozitívum mindenki előtt. HA olyan rossz orvos lenne nem járnának hozzá vagy 100an.... ránk még emlékezett is és a mai napig megismer a folyosón. Ami az anyagiakat illeti nem azért kedves velünk mert annyira sokat adunk, átlag összegeket szoktunk...
2010. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ja a 2. pozitívum: ismerősöm nála szült, problémás terhesség, sok gond, de minden rendben lett...Ő IS NAGYON ELÉGEDETT.
2010. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia,én is nála szültem tavaly. Teljesen pozitív tapasztalataim vannak. Meg lehet vele beszélni a dolgokat, igaz nem bőbeszédű. És nem utolsó sorban nem a pénzre hajt. Szülés után minden nap bejött. A baba miatt tovább kellett bent maradni és még akkor is ránk nézett (szobatársam is nála szült). Mindenkinek van egy stílusa, Ő nem túl mosolygós. Negatív dolgokat én is hallottam,de mindenkivel vannak rossz tapasztalatok.
2010. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Első gyermekem nála született. Azt mondta neki nincs tarifája. A szülés nagyon korrekten lezajlott, egyben aneszteziológus is, így az epidurális érzéstelenítést is Ő adta be. A szülés után, egészen a távozásunk napjáig minden nap bejött, érdeklődött, kedves volt. Határozott, ugyanakkor nem túl bőbeszédű egyéniség. Ez az azt hallottam szöveg, hogy volt már műhibája... inkább nem mondok semmit. Egy főorvosnál aki több ezer műtéten túl van, elkerülhetetlen, hogy bekövetkezzen egy hiba, tökéletes ember egész egyszerűen nincs. Remélem a második gyerekünket is ő fogja megszüleszteni.
2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Azért hogy legyen egy friss vélemény is: tavaly szültem nála, hála neki a gyerekem nem lett oxigénhiányos. Minden nap meglátogatott, érdekelte a gyerekem is. Nem bőbeszédű, de nem is traccsparti kell egy vizsgálat stb során. Én örültem, hogy 20. Hetes terhesen átmentem hozzá egy bunkó kollégájàtól. Másodikat is nála vállalnám!
2016. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Kedves utolsó. Meg tudnád adni a dr. Úr elérhetőségét? Hozzá szeretnék én is járni. (9 hkm)
2017. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Még frissebb: pár hete miatta halt meg szülés közben egy baba...
2019. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!