Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Dudás...

Mi a véleményetek Dr. Dudás Ernő Főorvosról? Miskolc, Semmelveis kórház.

Figyelt kérdés

Van magánrendelése, vagy van sztk-s rendelése is?

Mennyibe kerül egy vizsgálat? És a szülésért mennyit kér???

A válaszokat előre is köszike!


2010. márc. 5. 10:30
1 2
 11/18 anonim válasza:
Mi történt a babával? :O
2019. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Iiiigen! Nyilván.... és nem tiltották el... mert, hogy dolgozik. Két gyereket szültem nála és gyermek korom óta ismerem (30 éve)

Tény, hogy nem egy dumagép, de nem véletlenül főorvos... A legjobb szakemberek egyike! És az "amúgy nem hozzá jártam... nem ismerem de...blablabla megjegyzésekez... ha báááármilyen műhibája lett volna, már rég nem dolgozna, pláne nem főorvosként... Hagyjuk a "hallottam híreket"! Tökéletes orvos és jó ember! Bátran ajánlom!!! Kevés jobb orvost fogtok találni.. azért mert vigyorog 80.000 ért vagy mert megengedi mert szépen nézel... ha bízol benne, ott lesz ha szükséged van rá, és mindent megtesz!!! Nem fikázni kell, hanem tapasztalatot gyűjteni... hajrá!!!!

2019. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A telefonszámát megadná valaki?
2019. szept. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te nyomorék 12es szobatársam volt a nő a két szememmel láttam mit tett úgyhogy kussolj
2019. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tök más lett a papírra írva mint ami ott történt.
2019. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

12 es mi történt? Mert akk tesómnak nem fogom ajánlni. És sajnálom a kisbabát

😢

2019. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Bocs 14. Nem 12.
2019. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez igaz én is hallottam növérem akkor szült. szörnyü volt látni azt az anyukát amilyen állapotban volt az elvesztett babája miatt.
2019. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!