Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok erről, amit egy...

Mit gondoltok erről, amit egy császáros írt: aki simán szül, az csak hősködni akar, hogy ezt meg tudja csinálni, és hogy ő nem kockáztatná a gyereke egészségét azzal, hogy hősködik, ezért a császároztatta meg magát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 11:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én speciel örülök, ha valamilyen módon megszületik és egészséges lesz. Ebben sajnos nem dönthetek, ezt az orvos dönti el. Itt ahol lakok, az összes orvos nagyon hamar császároz, akkor is ha lejár a munkaideje, vagy úgy ítéli meg, hogy most már eleget volt az anya a szülőszobán. Arra nagyon is hajlandóak, hogy pénzért cserébe keresnek indokot és programcsászárt csinálnak. Fordítva viszont, ha természetes szülést akarsz, úgy kell az utolsó pillanatban beesni kb., mikor már kint van a gyerek feje. Te csak sodródhatsz az eseményekkel és nem hogy hős nem vagy, de áldozat. úgy bánnak veled, azt tesznek bent veled, amikor csak akarnak.
2015. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy provokáció, vagy szimpla butaság. Vagy csak kiragadott félmondat, ami így teljesen máshogy hangzik, és a kérdésfelvetés a provokáció.
2015. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as! Szerintem felreertettel. En nem nezlek le sem teged, sem mast. Mindenki tudja, neki mi a jo. Csak a kerdes stilusaban veltem nemi irigyseget vagy lenezest felfedezni. Szerintem a huvelyi szules egy termeszetes dolog, nem ertem mert lenne hoskodes. Ennyi. Senkit nem szerettem volna megbantani
2015. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért különbséget kell tenni az indokolt császár és hát hogy is mondjam a nem éppen szükséges császár között. (persze most sokan azt mondják h ilyen nincs, meg nem lehet, de hát mindenki hallott már ilyenről is). Én természetesen úton szültem, és remélem h pár hét múlva is így fogok, de soha nem néztem le császárost, sőt. Én csak császáros anyukákkal voltam egy szobában, és napok után is elnézve a szenvedést hát "jobban" jártam én.

Az az egy biztos hogy a baba és a mama élete a legfontosabb, annak kell lennie ami ilyenkor a legjobb.

Császárnak is sok kompikációja van.

Kár ezen "vitáznia" bárkinek is

2015. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!