Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki mindenképp császárral akar szülni? Hogyan oldjátok meg, ha alapesetben nincs ok a császárra?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Legális módszer, ha elmész egy magánkórházba, ahol elvileg van erre lehetőség. Kevésbé legális, de olcsóbb, ha lefizeted a szülészorvost.
2015. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Így van! Állami kórházban lehetetlenség olyat találni, aki elvégzi, még, ha sokat is fizetsz neki. Magánklinikán viszont lehet.
2015. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Én mindenképpen azzal akartam, megbeszéltem a magánorvosommal és fizettem. Császárral szültem júliusban.
2015. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

2-es!

Ezt honnan veszed??? Állami kórházban kérésre csináltak nálam programcsászárt.

2015. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-es!

Hogy-hogy kérésre? Mivel indokolták? Vagy csak pénz kérdése volt?

2015. febr. 25. 23:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálam nem pénz, hanem ismeretség kérdése volt.
2015. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Miért akarnak egyre többen csàszàrt??

Nem értem...magyaràzza el nekem valaki lehyenszives..

Szültem én is...és itt vagyok.

Köszönöm annak vàlaszol a kérdésemre!

2015. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4-es! Nem mondtam, hogy nincs olyan orvos, aki jó pénzért nem csinálja meg állami kórházban az indokolatlan császárt, csak nagyon nehéz találni, mert a császár esetén ezerszer több komplikáció léphet fel, mint a sima szülésnél, ezért nem is vállalják. Ez tény, szóval ezen ne vitatkozzunk, ha lehet.
2015. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Én csak arra reagáltam, amikor azt írtad, hogy lehetetlenség találni erre orvost. Ezzel nem értek egyet. Azzal, hogy nehéz egyetértek.

Ismerek olyat, aki szemésznek adott pénzt, hogy állítson ki olyan igazolást, ami miatt nem engedik majd a természetes szülést.

2015. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt, amit még írni akartam. Az ismeretségi körünkbe tartozó fiatal szülészek feleségei és idősebb szülészek lányai kivétel nélkül programcsászárral szültek. Persze volt, akinél valóban volt indoka, de a többségre nem ez volt a jellemző.
2015. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!