Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs választott szülésznőm...

Nincs választott szülésznőm Győrben. Amikor megyek szülni, majd odajön egy, bemutatkozik, és ő lesz velem végig, vagy mindenki aki "szolgálatban" van?

Figyelt kérdés
Mennyire közvetlenek és segítőkészek Győrben a nem fogadott szülésznők? Minden érdekel ebben a témában. Előre is köszönöm!
2008. szept. 4. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Én nem győrben szültem, de szerintem mindenhol úgy van, hogy ha nincs fogadott szülésznőd, akkor váltják egymást, amikor lejár a műszak.
2008. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz veled,aki szolgálatban van.Tehát ha két műszakot vajúdsz,akkor két szülésznő.

Persze,ha már csak percekre vagy a kitolástól,vagy esetleg éppen közben van műszakváltás,akkor nem adják át a stafétát.

Én Vácott szültem,ott két ügyeletes szülésznő van a z osztályon éjszaka és/vagy hétvégén,plusz egy másik a nőgyógyászaton.Általában hagytak magamra vajúdás közben,majd amikor jött a kitolás,akkor ott voltak mind a ketten.A végső elrendezésre már csak az egyik maradt velem,de amíg 2 órát megfigyeltek,addig békén hagytak gyerekkel és a férjemmel.

2008. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Mindig az ügyeletes szülésznő van ott a szülésnél, azután előfordul, hogy újra ránéz az emberre, de amúgy a váltások szerint dolgoznak. Nagyon jó fejek a szülésznők, nekem volt fogadott, Ő zseniális, még most is rám-rámnéz, pedig 4 hónapja szültem! Jó, mi? De akikkel amúgy talákoztam, szintén nagyon kedvesek. Velük nincs gond, csak a csecsemősök némelyikével...
2008. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 hete szültem Győrben, nem volt fogadott orvosom.

FElvettek, és egy szülésznő és egy doki látott el végig, kivéve, hogy megvizsgált és burkot repesztett a főorvos (abban a fél percben láttam csak). Aztán én pont fél 6-kor szültem, utána volt műszakváltás, és a szülés után más nővér látott el, de a szülészorvos varrt össze a szülésznő segítségével még.

Én tökéletesen meg voltam elégedve mindennel, kedvesek, aranyosak voltak.

Ha gondolod, írj privit, kérdezz, szivesen válaszolok mindenre.

2008. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!