Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után meddig...

Császáros szülés után meddig van vérzés, illetve mikor áll be újra a menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4 hónapja szültem császárral.6 hétig volt a tisztulás.Azóta kétszer jött meg rendesen,normálisan.Viszont akárhányszor szeretkezünk párommal,utána mindig elkezdek vérezni és nagyon erősen.Én ezt nem tartom normálisnak és így már nem tudom,hogy ez mnestruáci vagy valami baj van.A doki azt mondta nincs semmi gond,de szerintem nem normális,hogy 2 hetente 1 hétg erős vérzésem van.
2015. júl. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyéni, hogy kinek meddig tart, majd a ciklus mikor áll be. Császár után kb. 3-4 hétig véreztem, majd még 1-2 hétig barnázás. Szülést követően 9 héttel már menstruáltam és egyből vissza is állt a régi rend szerint a ciklusom.

Az viszont szerintem is aggasztó, hogy aktus után is ennyit vérzel.

2015. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,eléggé aggasztó!Már arra is gondoltam,hogy valami seb lehet belül,ami felszakad szeretkezéskor.De a vér mennyisége sok,tehát így ez a feltételezés nem állja meg a helyét.
2015. júl. 28. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Szerintem keress fel egy másik orvost, veszíteni nem fogsz vele, de ezt helyre kell tenni.

2015. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon változó , hogy kinél hogyan állnak helyre a dolgok. Én csak egy hétig véreztem. Egy éves már a gyerek , de a vérzésem még nem jött meg. Mondjuk sokszor szopik még.

De , ahogy írták előttem is , a szeretkezés utáni vérzés nem normális. Mindenkeppen keress fel egy másik orvost.

2015. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-esnek

1-es vagyok. 6 hónapos koráig csak szopott a gyerkőcöm, mégis hamar megjött. Ez is inkább alkati dolog.

2015. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Felkeresek egy másik orvost,amint elmúlik a vérzés,aztán remélhetőleg kiderül,hogy mi a baj.
2015. júl. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!