Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a kórházban a...

Hogyan zajlik a kórházban a szülés megindítása? Itthon mivel tudnám elérni hogy meginduljon?

Figyelt kérdés
40+3hetes vagyok,de semmi hajlandóságot nem mutat a babám hogy meg szeretne érkezni. Kedden mindenféleképpen megindítják a szülést,ha addig elő nem jön magától.
2010. márc. 6. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy elszámolták.Nekem a 40.héttől 2 naponta néztek magzatvizet hüvelyen keresztül.A második ilyen vizsgálat utánn éjjel megindult a szülés.

Az hogy megindítják azt jelenti hogy elcsipik a burkot de ez nem vészes ettől nem kell félni.Mint egy vizsgálat.

2010. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szex, erős étel, sok séta, meleg fürdő víz. Ezeket szokták tanácsolni. Anno én kértem, hogy a kiírt napon indítsák meg, próbálták, de semmi, majd 3 nap múlva tettek fel vmi tablettát, amitől fájások jelentkeztek volna, na persze nem nálam. Akkor haza mentem, és otthon este elfolyt a magzatvizem, reggelre lett meg a lányom.
2010. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz vizsgálat se segített, pedig kézzel is tágítottak. Hát az nem kellemes. Annyi történt, hogy elment a nyákdugóm. Nekem 2 oxitocin terhelés után másnap folyt el a magzatvizem, de akkor se jöttek fájások. Így folyamatosan oxival kellett generálni a vajúdás alatt. Ha kimentem pisilni, és lekapcsolták, a fájások is abba maradtak.
2010. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem úgy volt, hogy zselével indítják, ami elvileg erősíti a fájásokat (jóslókat), de nekem semmi nem volt így burkot repesztettek. Én közben végig szedtem homeopátiás bogyókat, ami szép kis fájásokat csinált, így nem kellett kapnom semmi mást és 4 óra alatt meglett a kisfiam.

Könnyű szülést és sok boldogságot a babátokban!

2010. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bábakoktéllal próbálta beindítani a szülést a dokim 41+2 naposan, de mire elkezdődtek volna a fájások, már el is múltak, csak hasmenést váltott ki. :(

Így 41+4 naposan indították meg burokrepesztéssel, egy picit sem fáj, olyan, mint egy sima vizsgálat.

2010. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lepcsozz sokat, setalj, es mostmar orvosi javaslatra szexeljetek :-) Nagyon sok boldogsagot a picihez. Abba gondolj bele jovoheten ilyenkor mar otthon lesztek.
2012. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de már 2,5éves elmúlt a "pici"!:))) Aki egyáltalán nem lett pici!!! 4950g 55cm született,most már 110cm 20kg.:-)
2012. okt. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!