Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott szülésznőnek mennyi...

Fogadott szülésznőnek mennyi pénzt illik adni, ha nincs meghatározott tarifája? Mosonmagyaróváron fogok szülni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 20 ezret adnék.
2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is 20-30 ezer körül gondolkodom.De olvastam itt már 60-80 ezret is szülésznőnek.Sokkalom.Annyit már dokinak szoktak adni.
2015. aug. 3. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 50ezret adtam szintén Óváron. Amúgy te kinél fogsz szülni? :)

Azért adtam ennyit, mert ő végig velem volt, a terhességem is végigkísérte, figyelembe vette a kéréseimet. Ezzel szemben a doki egyedül a legvégén volt bent, de mivel gátvarrásra nem volt szükség, elég hamar távozott is.

Nekem megért 50ezret az, hogy az éjszakás műszakja után még bent maradt velem délután 3ig, és csak velem foglalkozott. Nagyon megnyugtató volt.

2015. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Az Elizát akarjuk megfogadni.Tavaly áprilisban nála szültem ügyeletben a fiam és nagyon rendes volt.Magánba a Pintér dokihoz járok de ő nem vállal szülést,így orvost másikat nem fogadnék hisz tavaly is 3x találkoztam a dokival szülés alatt,az Eliza viszont végig mellettem volt. Februárban szülök így még van egy kis időm.Úgy gondoltam 18 hetes uh után beszélnék vele.
2015. aug. 3. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 30-at adtam első gyereknél, de nem volt fogadott, csak nagyon örültem, hogy ő volt a szülésznőm ügyeletesként.

Második gyereknél már szóltam neki, hogy jövünk vissza, ha lehet, de ugyan ennyit gondoltam adni most is.

2015. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ,Pintér doki csak császárt vállal vagy indított szülést is ?Mennyit kér egy szülésért ? Ha olvasod akkor köszi a választ.Vagy privátban is írhattok.Köszi :) :)
2015. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!