Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben mennyit illik adni a...

Győrben mennyit illik adni a szülésért egy magándokinak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, esélyes hogy fix tarifája van.
2015. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
ez már nem az a világ ahol illik vagy nem illik, fixen meghatározzák... általában a vizsgálati díj 10x-esét szokták kérni
2015. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem mindegyik dokinak van fix díja... van még olyan aki nem mond árat :) (pl Vajda Attila se)
2015. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bella169 ***** válasza:

Én rákérdeztem mind a szülésznőnél, mind az orvosnál, és nekem mind a kettő egy -tól -ig összeget mondott, hogy e között szokott kapni, de mindenkire rá van bízva hogy mennyit tud adni.

A dokinál ez a határ 40-80 ezer. Még nem szültem meg, de így előre úgy gondolom hogy valószínüleg olyan közép árat fogok neki adni.

2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim nem mondott árat, még megközelítőleg se, adok amennyit gondolok.
2015. júl. 28. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém sem fix tarifàs :)


70-et tervezek adni, a szülésznőnek 30-at.

2015. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En nem kerdeztem ra, hanem 30-at adtam. Nem volt semmi komplikacio, kb 20 perc alatt megszultem. Ha barmi problemat meg kellett volna oldania, akkor tobbet adtunk volna. Most sem tervezek tobbet, sot a szulesznomnek is ennyit adok szerintem, vegulis a nagyjat o vegzi (rajtam kivul:)).
2015. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!