Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a korhazba...

Mit kell vinni a korhazba szulerse?

Figyelt kérdés
Sok kerdest irtam mar ev vagyok az a 20eves kismama. 36hetben vagyok. lassan osszekellene allitsam a korhazi csomagot de nm tudom hogy mit kell vinni mivel elso gyerek. es Anyukam nm tud segiteni mert ő jelenleg Kanadaban van. ezert megkerlek segitenetek :)

2015. aug. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

2 papucs (1 mászkálni, 1 fürödni)

vastag, hosszú betét (30db körül)

hálóing (elől gombolós, 4 db)

tusfürdő, piperecuccok (fogkrém, fésű stb)

evőeszköz

És nekem szülésnél jól jött az ásványvíz :)

wc papir, pzs

Most hirtelen ennyi jutott eszembe! Könnyű szülést! :)


3 gyerekes

2015. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Voltak olyan szobatársaim, akik olvastak, rejtvényfejtettek. Én nem vittem, mert nem volt hozzá türelmem. :) És még a telefontöltö jutott eszembe!
2015. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es a babanak mit kell vinni? koszonom
2015. aug. 7. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hálóing fehérnemű betét törölköző, tisztálkodási szerek evőeszköz, wcpapír zsepi stb. Fertőtlenítő kendő (domestosos)a wcre. Minden ilyesmi magadnak 3-4napra. Töltő, szőlőcukrot is szoktak javasolni, víz. Köntös, 2 papucs, egy zuhizni, egy mászkálni. A babának kórháza válogatja hogy mit adnak és mit kell vinned, ezt kérdezd meg. Van ahol mundent adnak van ahol szinte semmit.
2015. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Nálunk a babát lehetett sajátba öltöztetni, én vittem be bodykat és rugikat! Vittem cumit is, nagyon jól jött. Pelust nálunk adtak, és törlökendőt is (bár valahol nem adtak) Én Szombathelyen szültem, itt adtak :)
2015. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még pár extra az előbbiek mellé, ami jól jöhet: eldobható WC-ülőke takaró, nedves WC-papír, mellbimbóra nyugtató kenőcs (van olyan, amit nem kell lemosni szoptatás előtt, érdemes ilyet venni), testápoló vagy olaj magadnak, mert a gyakori zuhanyzás kiszárítja a bőrt, eldobható betétek melltartóba.


Papucsból tényleg praktikus kettőt venni, mert vizes papucsban nem jó mászkálni zuhanyozás után. :)


Törülközőből is érdemes lehet több kicsit vinni, amivel alul külön meg tudsz törülközni, így nem vérezed össze a nagyobb fürdőlepedőt. Ha van pár olyan bugyid, amit úgyis ki akarnál már dobni, mert foltos vagy kiszakadt, akkor ez egy remek alkalom lesz, mert legalább nem a kedvenc darabjaidat vérezed össze adott esetben. :))

2015. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz akkor a Jahn Ferenc Dél Pesti kórházban fogok szulni. valakibmas szult mar ott? oda mit kell vinni
2015. aug. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!