Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok keményedés, jóslófájás...

Sok keményedés, jóslófájás ellenére zárt méhszáj 40 hetesen? Tegnapra voltam kiirva.

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiirva, eddig semmi pedig ma az nst alatt is több keményedéses fájásom volt, meg is vizsgáltak de zárt a méhszáj, megtartott portio. Nem kellene ezeknek kicsit.nyitnia már? Ettől még szülésnél tágulhatok jól? Napok óta sok jóslóm van de sehogy sem rendszeresek, de sűrűek.
2015. aug. 11. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt is kinyílhat, nincs jelentősége.
2015. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár óra leforgása alatt is történhet bármi.

Én már a szülés előtt 4 héttel 1 ujjnyira nyitva voltam, de néhány jóslón és keményedésen kívül nem volt semmi extra. A kiírt dátum után 1 nappal az nst 7 percenként fájásokat jelzett, de én csak keményedést észleltem. A dokim megvizsgált és haza is küldött, mert nem változott semmi a méhszájnál. Másnap reggel elkezdett folyni a magzatvíz és azzal egy időben 6 perces fájások jelentkeztek, de a kórházba érve még mindig szinte csak 1,5 ujjnyira voltam nyitva. Estére aztán meglett a baba. :)

2015. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, akkor próbálok nem aggódni. Eddig végig azon aggódtam a terhességem alatt hogy csak ne nyíljon idő előtt a méhszájam, hát végül is ez bejött:)
2015. aug. 11. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt kinyílhat rendesen. Én szülés előtti napon is teljesen zárt voltam pedig már hetek óta voltak jóslóim és keményedtem elég rendesen. Másnap reggel 8-tól éreztem kisebb fájásokat, délután egy órára már 5 perces, erősebb fájásokkal két ujjnyira nyitva volt a méhszáj, kettőkor már három ujjnyira, majd negyed háromkor burokrepedés, fél háromkor négy ujjnyi, háromnegyed háromkor már kezemben is volt a kisfiam. Szóval nem jelent semmit ha még mindig zárva. Minél könnyebb, gyors szülést kívánok! :-)
2015. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!