Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit adnátok az orvosnak...

Mennyit adnátok az orvosnak program császárért?

Figyelt kérdés
Budapesti kórház. Nem én kértem a császárt. Munkaidőben csinálja. 12 ezer volt a terhesgondozás.
2015. aug. 13. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 80at adtunk, 7ezer volt a terhesgondozás.
2015. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is, 2 hét van hátra, doki javaslatára lesz császár, belőtte a napot is(gondolom akkor épp dolgozik). Terhesgondozás 15 000/alkalom, de csak az utolsó 2 hónapban mentem át hozzá magánba miután felkértem a szülésre és vállalta. Addig is nála voltam, de sztk alapon. 70 és 100 között fogunk adni attól függően, milyen lesz a műtét. Mondjuk problémák nélkül zajlott a terhesség, soha semmi igényem, extra kérdésem nem volt felé. Percek alatt végzünk egymással mindig, tehát nem izzasztottam meg.
2015. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit adtam, mintha simán szültem volna. Én rákérdeztem, még mikor felkértem, hogy mennyi az annyi, mondott egy -tól-ig összeget, hogy mennyit szokott általában kapni. Programozott császár lett a dologból farfekvés miatt, de nem gondoltam egy percig sem, hogy emiatt többet kéne esetleg, vagy épp kevesebbet. Mivel elégedett voltam a doktornővel, a maximum pénzt adtam neki.
2015. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

terhesgondozás 5000 volt, UH 7000, 100.000-et kért, 120.000-et adtam

Budapest, ikreket szültem

2015. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Decemberben született a 3. gyerkőcünk Budapesten. Mindhárom gyerekkel hozzá jártam terhesen magánba. A két kisebb nála született progis császárral. Mindkét alkalommal 50e-t adtunk. Most decemberben kapott mellé egy bort is.

A terhesgondozás a középsőnél 12e volt egy alkalom, míg a picinél 15e.

Úgy gondoltuk, hogy a terhesgondozás díját is belekalkuláljuk.

A kisebbnél ráadásul a magánrendeléséről jött be műteni, mert tervezett császár előtti napon a betegfelvételnél kiderült, hogy gond van..


Azóta is rendes, figyelmes. Ő inkább a magánrendelésén drága, utána annyit adsz amennyit gondolsz. (Én kérdeztem a másodiknál, hogy mennyi az annyi, és mondott egy kb összeget).

2015. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!