Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy nyugtassam le magam?

Hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés

38. Hétben vagyok, tudom hogy lasSan itt az idő.. Nagyon félek egesznap ezen stresszelek

Pánikbeteg vagyok, és a rosszul léttől is félek (meteofobia vagy mi)

Nem bírom a kórházakat sem. Nagyon félek hogy panikolok majd szülés közben :( segítsetek, nektek milyen volt az első baba? Mennyire leszek kiszolgáltatott? Van valaki aki hasonlóan félt? Előre is köszönöm



2015. aug. 14. 21:07
 1/10 anonim válasza:
40%

Figyej ha stresszelsz akk a babanak lesz rosz !! Gondolj o ra es hogy mien csodalatos az h anya lehetsz nem tudom te hany evs vagy es honnan van a kisbaba de gondolj o ra es az o erdekei tnezd !1 hisz malyd ha mekszuletik ( es az elott is ) csak az o kedveben fogsz majd jarni es

megteszel majd minden toled telhetot hogy boldog legyen ugyhogy csak fel a fejjel es ne fejj hidd el annal csodalatosabb erzes nincs a vilagon mint h a kezedben tarthatod az uszulott gyermeked :) ( mindent bele )

2015. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, apjával élek külön rendezett körülmények között. Szüleink támogatnak. Minden oké ilyen szempontból.csak velem nincs rendben semmi..iszonyatosan félek :(
2015. aug. 14. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon izgultam, bár én nem vagyok pánikbeteg, de iszonyúan féltem a szüléstől. Én úgy csináltam, mint bármi más kellemetlen dolgot: nem gondoltam rá előtte, nem agyaltam rajta, amikor ott voltunk, akkor meg mindig csak a következő lépésre koncentráltam. Összeszorítottam a fogam és kibírtam. Azóta sem gondolok rá, ennyi.
2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz haladéktalan! Már régebben meg kellett volna tenned.
2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
8 éve járok pszicholgushoz.. Ekkor volt az első rohamom. Terhesen is voltam de nem mondott semmit..
2015. aug. 14. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Talan orvost kene valtani.
2015. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Éjfélkor elfolyt a magzatvizem jelenleg is vajúdok, remélem már nincs sok hátra :) szorítsatok (Dunaújvárosi kórház)
2015. aug. 15. 04:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy ment a dolog :) sok sikert és kitartást
2015. aug. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 év alatt, ha nincsen a terápiában eredmény ott gáz van! Nem jó a szakember, rossz a szerződésetek, stb. A leghosszabb pszichoterápia is 5 évig tart maximum. ILyen nincs, hogy a pszichológus "nem mond semmit".. nem neki kell mondania dolgokat, hanem te vagy, aki dolgozol a közös munka alapján.


Most mindenesetre koncentrálj a feladatra, a fájdalmak kikapcsolják a pánikot, nem fogsz tudni a pánikodra figyelni. Mindig arra koncentrálj, ami történik. Gyors szülést kívánok!

2015. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már biztos megvan a baba, majd írj :)
2015. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!