Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Részleges méhlepény leválással...

Részleges méhlepény leválással hogyan szültetek császárral vagy hüvelyi úton? Hányadik hétre?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes voltam, amikor elkezdett elválni a méhlepény. A leválás megállt, de nem tapadtvissza. Akinek szintén volt részleges méhlepény leválása, meddig tudta kihordani a babát? Lett valami szövődmény? Természetesen vagy császárral szültetek?

2015. aug. 18. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne... ugyanilyen problema miatt.
2015. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem kicsit más volt, 18 hetesen levált egy darab, távozott is sok vérrel. időre szültem természetes úton, szülés után jól átvizsgálták a méhlepényt de semmi gond nem volt vele. viszont csoffadt lett a babám, de orvos szerint ennek már nem volt köze az előzményekhez
2015. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes! Mit jelent az, hogy csoffadt lett a babád?
2015. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen egy csoffadt baba? :O


A nővérem volt ebben a szituban. 13 hetesen levált, szintén nem tapadt vissza. 32. héten indult be a szülés, megcsászározták. Azt sajnos nem tudom pontosan, hogy a leválás miatt lett-e császár vagy egyéb okból.

2015. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szülésznő meg a doki ezt használta, nem tudom mi a szakszó rá :D

pocakban visszafogyott. 34 hetesen még uh-on 3200g-ra becsülték, 40. héten 2800-al született. de látszott rajta, hogy nem elmérték, hanem visszafogyott, pl nagyon lógott rajta a bőr

2015. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én most még csak a 19. Hétben járok, de 8 hét alatt nem tapadt vissza a levált rész. Szóval sok van még hátra, legalábbis remélem nem jön túl korán. Nekem azt mondta az orvosom, hogy lényegében bármi megtörténhet, de addig amíg a méhlepény táplálja a babát, addig 'jók vagyunk'. Kíváncsi lennék még történetekre kinek végül hogy zajlott a terhesség és a szülés leválással.
2015. aug. 18. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Es kórházban is vagy kerdezo?Vagy otthon fektetnek?
2015. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórházban, saját felelősségre vagyok itthon. Van már egy kisfiam aki nincs másfél éves, és nem tudna rá senki vigyázni. Elvileg már 8 hete kórházban kellene feküdnöm. Viszont azt mondta az orvos, hogy sajnos ebben a stádiumban ha elkezd teljesen leválni a méhlepény, a babát nem tudnák megmenti, ha kórházban lennék sem. Így igyekszem itthon feküdni, amennyit csak tudok.
2015. aug. 19. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne azon gondolkodj, hogy császár-e vagy sima szülés lesz. Inkább azon, hogy lehetőleg húzzátok ki pocakban a legtovább. Biztos, hogy császár lesz egyébként, erre készülj lelkileg. DE itt ez századrangú kérdés.
2015. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekelne, végül sikerült kihúzni a 39. Hétig, amikoris császármetszéssel egészségesen született meg a kisfiunk.
2016. máj. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!