Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van rá esély hogy természetes...

Van rá esély hogy természetes úton jöjjön majd a világra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tapasztalatok érdekelnének inkább...Első szülésem közel sem alakult olyan fényesen!Lejárt az időm és,kópiára mentem,amit nem tudott el végezni az orvos mert,teljesen zárva voltam!Azt mondta el vagyok számolva még van egy hónapom hátra!Rögtön áramlásira kellet mennem ahol ki derült hogy két hete nem táplálja a lepény a lányomat,fél kilót esett vissza,és a magzatvíz lényegesen kevesebb az átlagnál!Azonnal fel vittek a szülőszobára ahol kaptam gyógyszert hogy beinduljon a szülés,ez kedd délben történt!De a gyógyszer nem csinált semmit,így délután 4-kor megint kaptam gyógyszert,amit hüvelyen keresztül helyeztek fel!De még így sem történt semmi!Egyáltalán nem tágultam semmit!Szerda reggel 7-kor megint gyógyszert akartak adni,de végül császárral jött a világra a babám,szerda reggel 9 óra 27 perckor!Van rá esély hogy megint így alakul a szülésem?Mi a véleményetek?Még nem estem teherbe de,ami késik nem múlik!

2015. jan. 6. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy igy alakul. Minden terhesség más, de nyilván jobban fognak figyelni. Akár meg is szülheted hüvelyi úton, csak találj egy olyan orvost, aki nem császároz minden sz@rért.

A második gyerekemet én is meg tudtam szülni úgy, hogy előtte 3 évvel császároztak.

Ne aggódj, sok sikert!

2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Neked meik volt az elviselhetőbb, a császár vagy a természetes szülés?A császár nekem nem volt rossz élmény,és hamar kihevertem!
2015. jan. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!