Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik hármasikreket vártak,...

Akik hármasikreket vártak, hányadik héten szültek?

Figyelt kérdés
Meddig sikerült kihúzni? Természetes szülés volt vagy császár? Mekkora babák lettek? Mennyire kímélted magad a terhesség alatt?
2015. aug. 18. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

33. hét.

A magzat: 1750 g

B magzat: 1820 g

C magzat: 1790 g


Császármetszéssel születtek. A 20. héten be kellett feküdnöm kórházba, ezért elég kímélő életmódom volt.

2015. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kerdezo!gratulalok,mikorra vagy kiirva?milyen nemuek a babak?

en is harmasikreket varok es okt 10re vagyok kiirva de az ikrek ugyis hamarabb szuletnek altalaban foleg ha 3as;)

2015. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem én várok 3as ikreket, hanem a tesóm. Nekem már van egy kisfiam, és egy kislányom, de ikrekben nem vagyok otthon. Ő pedig első babás, és a doki sokmindent nem mondott :/
2015. aug. 18. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor gratulalok a gyerkoceidhez es a tesodnak is kitartastva babokkal;)
2015. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


neki 3as ikrei vannak, azt hiszem a 23. hétre születtek, vagy valahogy akörül.

2015. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem én voltam, hanem egy távolabbi ismerős, a 37. (!) hétig húzta, és mindhárom baba 2000 gramm fölötti volt! Azt mondta, ő az elején eldöntötte, hogy így lesz. Hogy ennek köszönhető-e, az sosem derül ki :)
2015. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!