Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaptatok szülés után trombózis...

Kaptatok szülés után trombózis profilaxis céljából alacsony molekulasúlyú heparin injekciót hasba? Pl. Clexan, Fragmin, Fraxiparine

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi ideig?

Na és császár után?


2015. aug. 19. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nővérem két hónapja, harmadik császárja után 10 napig kapott Fraxiparint. Korábban, az első kettőnél csak a kórházban kapott, 3 napig. Én a hüvelyi szüléseim után nem kaptam.
2015. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, semmit. Egész szülés alatt egy méhszàjlazìtót, meg mielőtt kijött a lepény, szerintem egy oxytocint vénàsan. De hallottam màr, hogy valahol adnak valamiket (vagy amit ìrtàl, vagy oxytocint hogy összehúzza a méhet) rutinból egy darabig.
2015. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-szer szültem hüvelyi úton, egyiknél sem kaptam.
2015. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Császár után, igen. Itthon kellett beadni, de nem hasba, combba adtuk.
2015. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen,császár után,de csak a kórházban,itthonra nem kellett semmi már.

Én magamnak adtam be,volt benne gyakorlatom régebbről,amikor kellett.

Így összesen 4 clexan-t adtam be a császár után magamnak.

2015. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Császárral szültem 7 hete. Nekem a korházban 2 ilyen szurit adtak. De itthonra kiírtak 30 darabot én csak 20at adattam be magamnak karba. A kórházba is oda adták.
2015. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Clexan-t kaptam császár után 7 napig voltam kórházba, még otthon 30-at kellett hasba szúrnom. Áprilisban szültem.
2015. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3x szültem,hüvelyi úton(1992,2008,2012)egyszer sem kaptam.Idén márciusban elköttettem magam(laparoszkópiás beavatkozás volt),utána 7 napig kellett(Fraxiparine).Úgy tudom(a nőgyógyászomtól,háziorvosomtól,ismerős nővértől) az utóbbi 5 évben protokoll lett,kötelező jelleggel alkalmazzák szinte minden beavatkozásnál az esetlegesen fellépő komplikációk miatt indított perek elkerülése érdekében....
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló.Te tök másról írsz.....
2015. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem tök màsról. Ìrtam, hogy van ahol rutinból adnak valamit egy darabig, de nem tudom mi az, mert nem volt hozzà szerencsém. Amit én kaptam, az màs volt. A NEM-et fejtettem ki bővebben.
2015. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!