Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha műtét után a Fraxiparine...

Ha műtét után a Fraxiparine trombózis elleni injekciót kihagyom, mekkora az esélye hogy baj lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kisebb-nagyobb lábműtétem,de nem merem beadni magamnak az injekciót,biztos hogy ebből trombózis lesz?
2012. okt. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de azért jobb lenne, ha beadnád. Ha magadnak nem mered, kérj meg mást.

Ha nagyon nem megy, akkor mozgasd a lábad, emelgesd, a lényeg, hogy ne pangjon benne a vér.

2012. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megelőzésképpen adják, de oka van. Nem lehet megmondani, hogy mennyi esélyed van rá. Nincs senki aki beadná? egyébként nem fáj az...
2012. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon vékony tű az szinte nem is érzed.

Ne félj csak az első izgalmas, utána már megy simán.

Nekem már többször is kellet injekcióznom magam trombózis elkerülése miatt.

Hasadba kell ugye?

Jó lenne nem kihagynod, öcsémnek bokaszalag szakadásos műtét után nagyon komoly baja támadt, mert "elfelejtették" injekciózni.

2012. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

tavaly nyáron is volt egy műtétem,akkor anya adta be nekem,de most elutazott és én meg nem merem,mert még a hasfalamon sincs sok zsír,de szerintem megerőltetem magam

2012. okt. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!