Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülésnél miben jöhet be...

Apás szülésnél miben jöhet be az apa a szülőszobába? Vinni kell ruhát, papucsot?

Figyelt kérdés
Jahn Ferenc kórházban szülök,aki ott szült miben ment be az apa?? elöre is köszönöm a válaszokat. 38h km
2010. márc. 10. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

2szer szültem, mindegyiket máshol.

A kórházban csak abban a kék ruciban jöhetett be apuka, amit ott adtak. Lábára meg húztak tutyit:)

2010. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk is adtak kék rucit, mert elméletileg az a steril....amit Te vinnél arra nem hihetik el, h tiszta.....egyébként meg apukának kényelmes póló, gatya alá, más nem kell.....a papucs is jó ötlet lehet, h ne bakancsra húzza a lábvédőt, meg Te is abban leszel.......jó szülést
2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lábvédő=cipővédő...:)
2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre ott a kórházban kérdezzetek rá, mert ugyan igaza van az előttem szólónak, és a kék ruhában lehet csak bemenni a higiénia miatt(szerintem mindenhol), de a mi kórházunkban előre kellett ezt megrendelni, és fizetni is érte, ráadásul nem is ott helyben, hanem csekken. Nehogy lemaradjon az apa ennek hiánya miatt a szülésre való bemenetelről.
2010. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kellett megvenni a steril ruhacsomagot (1500 Ft) és saját papucsot vihetett (Szent Imre), Kérdezd meg a szülészetet, ha itt senki nem tudja, mert ez kórházanként más és más.
2010. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sterilitásról annyit, hogy nekem a szülésznőm azt mondta, hogy a köv. gyereknél is vihetjük ugyanezt a ruhát... :-DD

ötödik

2010. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor minden képpen megkérdezem ne hogy lemaradjon a szülésről! :)
2010. márc. 10. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a MÁV-ban szültem tavaly, és apa abban a ruhában volt, amiben megérkeztünk. Még a lábára sem kellett semmit húzni. Úgy látszik ez teljeesn kórház függő.
2010. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!