Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány hétig vérezte...

Szülés után hány hétig véreztetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kb. tíz-tizenkét napig még. Előtte volt egy missed ab-om, 8 hetes elhalt magzat miatt. A missed ab napján iszonyúan véreztem, utána meg egy cseppet sem. Mondjuk nekem alapból a menzeszem is elég kevés, és csak 3 napig tart.
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 hétig, és kb olyan volt mint egy normál mensi, görcs nélkül.

Normál szülésem volt.

2010. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy hetet rendesen, aztán a hatodik hétig úgy volt, hogy 2-3 nap vérzés, pár nap szünet stb. De egy hete már megvolt az első menszim is. 9 hetes a kicsim.
2010. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem, majdnem végig elég rendesen. Ahogy vége lett, 4 hét múlva meg is jött.
2010. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem, majd legközelebb fél év után jött meg. Akkor hagytam abba a szoptatást..:)
2010. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

8 hétig, elég rendesen. Utána kezdett csökkeni. A vége 9,5 hét volt.

A doki szerin normális 4,95ös baba után természetes úton. Ráadásul gyógykaparásom is volt, mert szétszakadt a méhlepény apró kis darabokra :-(

2010. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedden volt két hete h szültem és már alig vérzek sőtt inkabb barnázok már:)
2010. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 5 napig véreztem, aztán még 1hétig enyhe barnás folyásom volt ( itt már tisztaságit használtam), és ennyi.
2010. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az első szülésem után 6 hétig,a második után 4 hétig.
2010. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!