Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cegléd szülészet milyen?

Cegléd szülészet milyen?

Figyelt kérdés

Valaki leírná, kb. hogyan zajlik ott a szülés?


Van-e beöntés, automatikusan végeznek-e gátmetszést, milyen lehetőségek vannak a vajúdásra (labda..stb.), ellenőrzik-e a vajúdást vagy alig néznek rá az anyukára, rögtön ráteszik-e anyukára a babát szülést követően, rögtön megpróbálhat-e szoptatni az anyuka..ilyesmik érdekelnének, köszönöm!



2015. aug. 28. 14:11
 1/1 Wiky93 ***** válasza:

Ezeket sajnos nem tudom.. De annyit tudok, hogy iszonyat lepra hely, bunkók stb. (Rengeteg hekyről/embertől rosszakat hallottam róla) aki teheti ne szüljön ott..

Pl.Egyik ismim ott szült, a köldökzsinóron egy valódi csomó volt, mire megszólalt a szülész nagyon flegmán, hogy hát ennek a gyereknek nem kellene élnie!

Míg nálunk ugyanez a csomós eset volt és én kistarcsán szültem (állandó lakcímemmel ide tartozok) (átköltöztem a szomszéd faluba és nem jelentkeztem be oda mert úgy ceglédre kerültem volna) nagyon rendesek voltak, megmutatták, hogy csomó van rajta, mesélték, hogy milyen problémák lehettet volna, a szül.nő pedig viccelődött a szülésszel, hogy biztos ő csinálta. Na hát ennyit a 2helyről. (Egyébként a legjobb szülészet a kistarcsai ;) )

2015. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!