Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomban a szülészeten...

Sáári kérdése:

Esztergomban a szülészeten milyen tapasztalatotok van? Milyen a mostani rendszer?

Figyelt kérdés
Én 3,5 fél éve szültem és nagyon meg voltam elégedve. Állítólag most minden megváltozott. Szeretném tudni mire számíthatok. Köszönöm!

2015. júl. 16. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Windows XP. Már megérett a cserére. De ne aggódj, az orvosok jók. Szerintem te is inkább azzal törődj.
2015. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két hete szültem ott császárral, és őszintén mondom, egy rossz szavam nincs rájuk. Mindenki nagyon kedves és segítőkész, az orvosok, a szülésznők és a csecsemősök is. Igaz, volt fogadott dokim, de ez ugye csak a műtét szempontjából lényeges, az utána bent töltött idő alatt főleg a szülésznőkkel és a csecsemős nővérekkel volt dolgom nyilván, de róluk is csak jót tudok mondani. A csecsemősök rengeteget segítettek a szoptatásban, a baba ellátásában, mindenféle szájhúzogatás meg bunkó beszólások nélkül (ahogy hallom, máshol nagyon nem ez a helyzet...), a szülésznőkhöz is bármivel lehet fordulni, ha esetleg nem érzed jól magad, vagy bármi gondod van. Én tényleg csak jót tudok mondani, nem bántam meg, hogy ott szültem. És a dokik is tényleg jók!
2015. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!