Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire van alapja annak...

Mennyire van alapja annak hogy szülés után lent tág lesz egy nő?

Figyelt kérdés
Függ ez attól hogy van a nőnek fogadott orvosa vagy nincs, hogy jól lesz összevarva? Vizelettartási gondok mennyire gyakoriak? Mert sok helyen olvasom ezeket, meg ismerősöktől is hallom, hogy ez a bajuk.
2015. aug. 30. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Engem nem vàgtak, gàtvédelemmel szültem, ugyanolyan maradtam mint voltam.Fogadott orvos nélkül szülni nem csak ez miatt nem jó, hanem még kismillió màs ok miatt kell a fogadott.Bizalom.9 hónapig hozzà jàrsz, szülés alatt biztonsàgban érzed magad.A vizelet visszatartàsàról: nem tapasztaltam semmi negatívat.
2015. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
A szex meg jobb lett mint valaha volt.:)
2015. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Úgy bírom ezt, hogy fogadott orvosnál biztonság meg bizalom... ja, és a barátnőmet pont szüléskor hagyta cserben a fogadott doki, mert éppen nyaralgatott. Akkor ne fogadjon nyáron szülő anyukát, ha elmegy. Persze, jó ha tömik a zsebét meg elhiszik, hogy az ügyeletes egy hentes.

Neki semmi baja nem lett az ügyeletessel sem, az is normálisan összevarrta. Én ezek után nem is fogadtam dokit, megszüleszt az ügyelet is.

2015. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem tapasztaltam semmi ilyet, fogadott orvos nélkül sem.
2015. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ha eleve beleh
2015. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, azért ott kijön egy gyerek aki kb 3kg és 50cm környékén van, nyilván nem lesz olyan mintha meg sem történt volna. De ne úgy képzeld, hogy bepisilsz meg bekakilsz ettől vagy hogy nem lesz jó a szex. A kor előre haladtával is lehet inkontinencia, akárhogy szül valaki, ha az izmok gyengék, akkor tök mindegy,ezért van az intimtorna.
2015. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
38%

Szóval ha belegondolsz abba, hogy ott egy közel 3 kg-os dolog jön ki, mar eleve megadja a valaszt a kerdesedre....

Orvost fogadni elore megbeszelt császárnál erdemes. Sztem ez az egyik legjobb megoldás! :-)

2015. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom szerint minden ugyan olyan amilyen volt. Csak már nem szorít annyira ott bent. 2 babát szültem. 1nél vágtak,2nál gátvédelem volt. Ügyeletben szültem semmi hátránya nem volt. Az izmok odabent azért kicsit megváltoznak. De ez semmin nem változtatott. Vizelettartási zavar nem jelentkezett.
2015. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Biztos van olyan eset amikor valaki megszívja a fogadott orvossal, én elhiszem.De a véleményem az, hogy nem mindegy, hàny orvos kotoràszik benned 9 hónap alatt, plusz a szülésznővel is azért ugye mindent meg lehet beszélni, mit hogyan szeretnél.

Mi úgy beszéltük meg az elején, hogy mikorra ki voltam írva, előtte és utàna nem csinàl magànak olyan programot, ami akadàlyoznà abban, hogy bent legyen.Szülésznőnél szintén.

De mivel aggódós voltam, màr az elején kapcsolatba létem (dokim tanàcsàra) a főorvossal, ha esetleg bàrmi nem vàrt dolog történne.

Szerencsére nem történt nem vàrt esemény,a szülésznő és az orvos is elérhető volt a nagy napon.Szilveszterkor szültem.

2015. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
INTIMTORNA! Lényegében nálunk (kulfold) kotelezo..szulés után 10 alkalommal a védonovel az intimtorna. O mutatja meg a hasizom gyakorlatokat is, amiket szulés után lehet végezni..ami nem lefele tolja a szerveket...hanem az izmokat erositi... Vizelettartási probléma nem most lesz emiatt, hanem majd 15 év mulva...
2015. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!