Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél fogok szülni? Mi ilyenko...

Kinél fogok szülni? Mi ilyenkor a megoldás? Debreceni klinikán fogok szülni. December 28-ra vagyok kiírva. Magánrendelésre járok, a dokim azt mondta, mikor megfogattam, hogy nem vállal el az ünnepek miatt.

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért fogadtad meg? Vagy fogadsz másik orvost, aki elvállal, ezt meg lepasszolod, vagy szülsz az ügyeletesnél.
2015. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor normális orvos "bemutat" egy kollégának, akinél szülhetsz. Legalábbis az enyém,ha úgy jön ki (nálam még nem volt ilyen, de egy barátnőm akkor szült, amikor a dokim külföldön volt), akkor elmondja,hogy ez van, és ha maradsz nála, akkor a kolléga átvesz.

Ha neked ez nem jó, akkor még most válts dokit, december vége még messze van, simán megteheted.

2015. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire fogadtad, ha megmondta hogy nem vállal?

Vagy az ügyeletesnél szülsz vagy keresel másik dokit.

2015. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is igy jartam. Csak en nekem ez most volt aktualis. Megfogadtam de mondta h valószínű akkor lesz szabin es ha igy is jo es mikor nem lesz akkor a kollégájának átad. Igy is lett es hétfőn a kollegajanal szultem. Elég gordulekenyen ment. De ha nem ajanl masikat keress mast. Jah es en is a debrceni klinikan szultem. Ki az orvosod? Esetleg privatba ha megirod ajanlhatom az orvosom vagy a helyetteset. En csak akkor vallanám igy ha ajanlana neked helyetest.
2015. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több éves küzdelem után jött össze a baba! Nem volt kérdés, hogy annál az orvosnál szüljek, aki segített, csak nem túl jó az időzítés. Azért tartok ki mellette, mivel az ünnepek előtt, sőt után is szülhetek! Fel fogom vetni az orvosomnak, hogy akkor ajánljon mást , vagy akkor legalább segítsen, hogy kik lesznek akkor az ügyeletesek!
2015. szept. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!