Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 és fél hete szültem. Először...

7 és fél hete szültem. Először a 4. hét után 2 napig nem volt vérzésem (gyermekágyi folyás), de aztán megint lett. Most a 6. hét után megint elmúlt, de csak 5 napra, és most megint van. Mi a probléma? Miért ilyen szakaszos?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt...utána egy hó kimaradt megint megjött, majd egy hó múlva ismét, ezután pedig 10 hónapig semmi mensi (szoptatok) most pedig a következő babára gyúrunk.

De ha nagy mennyiségű, darabos, bűzös, alhasi fájdalmat is érzel stb., akkor irány a doki!!! de önmagában csak a hormonok összevisszaságának is lehet a következménye ez!

2008. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ugye még arra várok, hogy mehessek 6 hetes kontrollra, de csak hétfőnként van a doki és be is kell jelentkeznem. Azt mondta akkor menjek ha nem vérzek. Ma mentem volna, most mondhatom le az időpontot...Én is szoptatok.
2008. szept. 8. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dettó ez volt...és végül a 12.héten mentem dokihoz...csak annyit kérdezett eddig hol jártam, mondtam neki, hogy próbáltam magamhoz térni meg aludni legalább 4 órát egyszerre:))
2008. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És csak akkor múlt el neked? És mit mondott a doki, ez normális?
2008. szept. 8. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igazából semmit nem mondott. Megvizsgált rendben talált mindent, azót
2008. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval azóta is ha mentem azt mondta ez abszolut oké a szoptatás miatt van/volt igy összevissza.
2008. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike
2008. szept. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!