Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Behatoláskor csípő érzést...

Behatoláskor csípő érzést éreztem, picit fájt, aztán mikor befejeztük még jobban el kezdett csípni. Egyébként nincs semmi probléma, nincs folyás, semmi. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt ilyen, nem tudom mi ez de mi abbahagytuk annak a guminak a használatát és később tabit szedtem és így már nem volt semmi, szerintem nem bírtam azt a gumit, próbáljatok ki más fajtát vagy térj át tabira.
2008. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óvszert nem használunk, gyógyszert nem szedek (soha többet az életbe, úgy felkavarta a szervezetemet hogy három (!) évig nem jöttem rendbe). :(

Babaprojekten vagyunk most :)))))

Hirtelen allergiás lettem volna a páromra?

2008. jún. 12. 06:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt vagy többször? Lehet hogy van egy kis gombád? Valamilyen seb? Borotválod?
2008. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!az is lehet hogy gombad van.Mi is most vagyunk babaprojekten én 3évig szedtem fog.gatlot 2éve hagytam abba és nem állt be a menszezsezm még mindig sőt a hajam is nagyon hullott utana.Amiota nem hasznalunk gumit nekem is csip anélkül és kiderült h candidam van.De allitolag azota kikezeltem de még mindig csip néha:(neked mostmár minden ok a gyogyszer utan?kivancsi avgyok h mi segitett.Én félek h emiatt a hülye fog.gatlo miatt nem lehet gyerekem!
2008. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!