Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi anyukák, lehetne...

Nyíregyházi anyukák, lehetne egy pár kérdésem a kórházi csomaggal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

- Tényleg napi 4 pelust adnak? Kb mennyi pelus fogyott el ezen felül?

- Babaápoláshoz mi az, amit adnak és mit kell bevinni neki?

- Neki ruhát és nekem hálóinget tényleg csak a kórházit lehet hordani?


Védőnő nem tudott ezekre válaszolni, férjem mivel nem akar apás szülést a felkészítőre sem mentünk el, viszont ezekkel a kérdésekkel tényleg gondban vagyok.

Köszönöm ha válaszol valaki!



2015. szept. 2. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Igen,de volt amikor nem tudtak adni egyet sem mert elfogyott.Én napi 8-at elhasználtam,és egy egész csomaggal bevittem.


2. Popsikrémet,törlőt vigyél.Csak a köldök csonk ápoláshoz adnak


3. Igen,ne is vigyél mást, mert levetetik veletek.

2015. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. szept. 2. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most nyáron szültem Nyházán. A kórházi hálóingben kell lenni elvileg, de én pl. pamut nyári ruhákban voltam, mert már rosszul voltam saját magamtól. Én sosem vagyok itthon sem egész nap pizsamában, hálóingben. Nem szóltak érte, mert ha volt jelenésem valahol, akkor a kórházi hálóinget vettem fel.
2015. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Engem sokan furcsán néznek miatta de szeretek melegítő nadrágban és pólóban aludni (nyilván nem nyáron gondoltam), hónap végére vagyok kiírva, már csak nem lesz meleg. De nyáron is rövidnadrágban alszok, egyébként nem is szeretem a hálóinget. Ha kell akkor nem ez a legnagyobb gondom, lennék én abban arra a pár napra, de ha nem muszáj, akkor inkább nem.

2015. szept. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!