Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyiregyházi kismamák? Aki...

Csoba ildiko kérdése:

Nyiregyházi kismamák? Aki Pethő György Nyiregyházi szülész főorvoshoz járt, nála szült, milyen tapasztalatotok van munkájárol, hozzáállásárol? Mennyire pontos a terhességi uh méréseknél?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá járok vizsgálatra, nála szültem programozott császárral (egészségügyi okok miatt, 2010-ben), és ha újra terhes leszek (remélem nemsokára), akkor megint nála szeretnék majd szülni. Én csak jókat tudok mondani róla. Nagyon kedves, türelmes, őszintén válaszol bármilyen kérdésre, és telefonon bármikor elértem. Szóval én teljesen elégedett voltam/vagyok a munkájával és a hozzáállásával. Bátran merem ajánlani, ha hozzá szeretnél járni. Szívesen válaszolok, ha még van esetleg kérdésed!
2015. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én programozott császáros leszek,febr.18-a vagyok kiirva.34hetesen 2400gr-ra becsülte a baba sulyát,neked mennyire jött ki születéskor! Sokat téved?
2015. jan. 15. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a terhességi kiskönyvemet és nekem is 2400 g-ra becsülte a 34. héten. És a betöltött 40. héten (a kiírt napon) császározott meg, 3500 g-al született a kisfiam.
2015. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjábol eltalálta! Meddig volt nagyon rossz császár után? A baba veled vplt?
2015. jan. 15. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor kivették, megmutatták, majd elvitték. Majd 12 órán át kellett feküdni az őrzőben, nem lehetett felkelni, a baba nem volt ott. Este kerültem át a másik osztályra, azt mondták az esti szoptatásra kihozzák, de mégsem hozták, csak reggel. Így 24 óráig nem is láthattam, sajnos.
2015. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, elég rossz volt császár után, nem baba-mama szobát kértem, hanem ahol 3 óránként hozzák szoptatásra, majd elviszik. De nem bántam meg, mert elég rosszul viseltem a műtétet, és nem tudtam volna ellátni, ha egész nap velem lett volna.
2015. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valami gond volt a babával higy nem vitték 24ira hosszat! Èn vip szobába szeretnék ha akkir lesz hely,ugy a párom Es anyukám felváltva bent tudnak lenni segiteni! Pethő kimondottan ajánlotta ezt a lehetőséget!
2015. jan. 15. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem volt gond a babával. Nem tudom miért nem hozták este, csak reggel. Hiába kérdeztem...
2015. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondolom rosszul esett hogy nem vittEk! Hány nap után lettél jobban?
2015. jan. 15. 15:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy a vip-ben ott lehetnek a családtagok. Éjszaka is?
2015. jan. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!