Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kisbaba vercsoportjat...

A kisbaba vercsoportjat megallapitjak szules utan a korhazban? En szeretnem tudni az enyemnek, vagy akkor a verellatoba kell menni megallapitasra? Ezt orvosi papir nelkul is megteszik?

Figyelt kérdés
szerintem az lenne a normalis hogy a vercsoportjat mindenki tudja, amikor megszuletett...en vert adok regota, en tudom, de barmi megtortenhet, es kivancsisagbol is szerentem tudni az ovet is. koszi

2015. szept. 2. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen, automatikusan megállapítják a kórházban, benne lesz a kiskönyvében. (Nálunk legalábbis így volt.)
2015. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem automatikus, csak ha az antiD miatt kell. Vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan, csak hogy nekünk nem állapították meg.
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen megállapítják minden újszülöttnek, benne lesz a kiskönyvében.
2015. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegyik gyereknek nézik már meg a vércsoportját, mert drága. Akkor nézik, ha az anyuka rh, mert akkor ha a kicsi rh+, akkor anti d injekciót jell kapnod szülés után.


Én rh- vagyok, nálunk nézték egyből.

2015. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk sem nézték.
2015. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik meg egyből általában. A nagyobbik gyerekemnél csak akkor derült ki, amikor műtötték 4 évesen.
2015. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a kórházi zárójelentésen voltak.Az hogy nézik-e kórház függő.Lányomtól vettek vért bilirubin miatt meg ott protokoll is.Ha Rh- vagy biztos nézik.
2015. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan csak a gyermek 1 éves kora után állapítható meg a vércsoport, mert újszülöttnek befolyásolja az anya vére. Ha egy újszülöttnek valami miatt vérre van szüksége mindig 0- vért kap.
2015. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk megnézték, rajta van a zárójelentésen, pedig én RH+ vagyok. Az más kérdés, hogy olyan vércsoport jött ki, ami lehetetlen, de ezt már megszoktuk. Az enyémet és a húgomét is tévesen állapították meg anno, véradásnál derült ki, hogy más a vércsoportunk.
2015. szept. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valaszat! Nekunk nem allapitottak meg, nincs a kiskonyvben sem, en Rh+ vagyok, de majd akkor kiderul kesobb.
2015. szept. 3. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!