Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. , Szt. Imrés szülésznőkről...

Bp. , Szt. Imrés szülésznőkről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes szülésznőt fogadnom? vagy mindegyik rendes, segítőkész?
2010. márc. 12. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem, és volt szülésznőm. AMúgy mindenki rendes, kedves. AZt gondolom, hogy nem lehet előre tudni, hogy érdemes-e:

Milyen lesz a szülésed, mennyi ideig tart, lesz-e valami kisebb bonyodalom...stb.

És mivel ebben a kórházban nagyon sokan s

2010. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem, és volt szülésznőm. AMúgy mindenki rendes, kedves. AZt gondolom, hogy nem lehet előre tudni, hogy érdemes-e:

Milyen lesz a szülésed, mennyi ideig tart, lesz-e valami kisebb bonyodalom...stb.

És mivel ebben a kórházban nagyon sokan szülnek, lehetséges, hogy egyszerre többfelé kell rohangálni az ügyeletes szlésznőnek, akkor semmi idejes sem lesz rád. De lehet, hogy akkor nem fog más szülni, vagy ha igen, akkor annak lesz fogadott szülésznője...így marad némi ideje.

Nekem volt szülésznőm, és nem bántam meg, a doki néha benéz, elég hosszú ideig vajúdtam, jó volt, hogy ő ott volt. Persze ez a dokidtól is függ, de előre úgysem tudod, milyen akkor. AMúgy ki az orvosod?

És ha betöltöd a 36. heted, kell majd járnod ctg-re, ahol nézik a baba szívhangját, és onnantól már hozzá járhatsz, én túlhordtam, és sokszor kellett menni. Ha nincs, akkor időpontra kell menned, egy nagy terembe, ahol úgy megy ez, mint egy gépsor...

Szóval szerintem érdemes. És hogy kit? Előszőr kérdezd meg a dokit, hogy kit ajánl, mert általában megvannak a párok, akikkel szeretnek dolgozni. Nekem így lett.

2010. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt is én küldtem, egy pillanatra elment a net, és így sikerült, bocsi
2010. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ez az... először szülésznőt akartam választani csak, aztán ő azt mondta, érdemes dokit is, mert párban hatékonyabbak. Így valószínűleg Dr.Zsigmond Tamáshoz megyek. Csak közben azon töprengtem, hogy ha van fogadott orvosom, és a szülésznők mind aranyosak, akkor minek válasszak szülésznőt?
2010. márc. 12. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint én. Ezen én is gondolkodtam, és sajnos ez van, ez a magyar egészségügy. Az a gond, hogy nem tudhatjuk, hogy mi fog történni, a barátnőm 40 perc alatt megszült, még a dokija sem ért be a kórházba. Én 18 órán át vajúdtam. Nem tudom, úgy milyenek, ha nincs szülésző, orvos. Mármint mennyire kedvesek, mert az az első kérdésük, van-e, amikor bemész, és nyilván azért is kedvesek, mert tudják, hogy fizetsz, jó nem nekik, hanem mondjuk a barátnőjének. Meg persze a dokinak is. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor fogadj.
2010. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hete szültem ott, dokim volt, szülésznőm nem. az ügyeletes nagyon nagyon kedves volt, sokat segített!!de szerintem mázlim is volt...ha van pénzed fogadj!
2010. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!