Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apuka foghatja a babát közvetl...

Apuka foghatja a babát közvetlenül szülés után?

Figyelt kérdés
Meg is puszilhatja?
2015. szept. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetné? Az ő gyereke is! A szülés nem betegség.

Senkit nem kell távol tartani a másiktól.


Nézd meg, szép videó, és jól láthatod, a friss apa még együtt is fürdik a picivel.


https://www.youtube.com/watch?v=pSyCal8fqig

2015. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, amíg engem összevarrtak, addig ők ketten voltak együtt, apa mellkasára rakták a picit. Szóval persze. Utána kötöttebb már a dolog az osztályon, ott már csak látogatási időben láthatja, ablakon keresztül - vagy melyik kórházban mi a szokás, nálunk így volt.
2015. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, megfogta mindháromszor :)
2015. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nem lesz apàs szülés?
2015. szept. 8. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődjétek meg a kórházban. Engem "hirtelen" császároztak, de amúgy se lett volna apás szülés. Mikor elvitték megmutatták neki pár másodpercre, de mivel a kórház nem bababarát, így itthon foghatta meg először... addig amíg bent voltunk csak üvegen keresztül láthatta. :(
2015. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is. Behívhatjátok a folyosóról ha megszületett.
2015. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kórházban kérdezzetek meg egy szülésznőt, ő megmondja mi ott a szokás. Ezt itt a gyakorin nem tudja megválaszolni senki.
2015. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!