Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. treszteres kismamik, hogy...

3. treszteres kismamik, hogy vagytok, miket tapasztaltok? Valakinek erősödő folyás, vagy inkontinencia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 35. hetes vagyok és napról napra durvábban észlelem a babymet. Ez alatt azt értem hogy egyre jobban fáj mikor tevékenykedik. Majd kireped a hasam, a hólyagom szabályosan le akar szakadni,alig birok kimenni pisilni,mikor már teli van. A gyomrom is sokat fáj,nem birok normál adagot enni,mert a felétől már nem kapok levegőt. :D Nektek is vannak hasonlók? Ami kicsit aggaszt az az hogy vmi csöpögésem van. Nem tudom hogy ez most vizes folyás,vizelet vagy esetleg magzatvíz?!! Van aki tapasztalt ilyentájt vizesebb folyást? Az is bezavart eddig,hogy a streptococcus miatt 10napig kliont kellett használnom és így nem igazán volt elkülöníthető a gyógyszer ürüléstől ez a "folyás".(de már 4napja befejeztem)



2015. szept. 9. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! 37 hetes vagyok, rendesen érzem a babám ha mozog, főleg ha a jobb bordámba nyújtja a lábát, az a "kedvencem".

A hasam nagyon feszül, már csak emiatt kenem napi párszor stria elleni krémmel, nem hiszem, hogy a csíkok ezen múlnának de legalább nem feszül a bőröm annyira.

35 hetesen én is tapasztaltam ezeket a kajával kapcsolatban, macska adagokat ettem emiatt de jobb lett, miután beilleszkedett a baba feje bár a reflux nem múlt el, ez akaszt ki a legjobban. Egyébként én jól viselem, éjszaka is kb minden második nap kelek fel pisilni csak, bár én terhesség előtt is ritkán jártam WC-re.

A folyással kapcsolatban meg... hát igen. Én kipróbáltam a magzatvíz szivárgást jelző betétet pont emiatt, nem lett kék szóval nem magzatvíz. Azóta az orvosnál is voltam UH-n, semmi bajom, meg több helyen is olvastam, hogy nagyon sok lehet ilyenkor a folyás. Nekem egyébként vegyes, krémes általában de gyakran vizes is. Nekem megnyugtató volt a betét bár legbelül éreztem, hogy túlaggódom.

Sok a jóslófájás nekem, naponta csak pár órám "szabad" tőlük már jó pár napja, eleinte még azt is hittem, hogy lassan szülök de már fel se veszem. Majd egyszer..

Vizelettartással nincs problémám.

2015. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!