Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kevés magzatvíz? Volt így...

Kevés magzatvíz? Volt így valaki, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

31. hetes vagyok és a doki mondta kevesebb a viz mint kellene 3,5-4mm most,a normális 5mm.

1 hét múlva vissza kell menni ellenőrzésre..

Mennyire veszélyes ez?


2015. szept. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb. Sokaknál több folyadék bevitelt ajanlanak. A baba visszatermelheti de nem mindenkinél.
2015. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 28 hetesen ez volt.Kicsit befelé állt a gyerek lábfeje,otthon kellett tornáztatni nem volt gond.De van ettől rosszabb is ,ennek az a veszélye hogy "összenyomódik"a gyerek es egyéb deformitások alakulhatnak ki.

Nem akarlak megijeszteni,mindenképpen beszélj erről az orvosoddal.

2015. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen cserélődött a víz.

Én így jártam első terhességemben, 4D uh-n vették észre, másnap rohantam a dokimhoz a kórházba megint uh-ra és genetikai tanácsadásra.

Semmi probléma nem volt már.

Nyugi,de meg kell ismételni a vizsgálatot ahogy a dokid is írta.

33 hetes kismama

2015. szept. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt 30 hetes kortól. Plusz még a baba méretei is kisebbek voltak az átlagosnál. Akkor 2 hét infúziós kúra után engedtek ki a kórházból. Onnantól kezdve gyakrabban jártam orvoshoz, nézték, hogy jó e a magzatvíz áramlás is. Illetve gyakrabban kellett ctgre járni. Nekem azt mondták akkor, ha nem fejlődik tovább a baba akkor azonnal császár. Sok pihenést és ivást javasoltak. Végül minden rendben ment, még 5 nappal túl is hordtam a babát. Normál úton született 2800 gr és 10/10-es Apgarja volt. :) Ugyan volt egy kis ferdenyak tartása, amit a kevés magzatvízzel indokoltak, de 4-6 hónapos korára tornáztatással elmúlt. Kitartás, és pihenj sokat. :)
2015. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy kevés magzatvízzel a babák nehezen tudnak befordulni, engem is ezzel riogattak, hogy nem fog helyes tartást felvenni. Végül elég későn lett fejvégű a fekvése, de mivel nem volt nagy baba sikerült neki.
2015. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!