Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki az, akinek szülés után...

Ki az, akinek szülés után röviddel neg is jött? Negatív rekord?

Figyelt kérdés

25 napja szültem, kislányom anyatejes, igény szerint szoptatott, de máris úgy görcsölök, mint mielőtt megjön (és nem a szoptatás alatti méhösszehúzódásokkal keverem, azok már elmúltak).


Ilyen szerencsétlen lennék?

De még a gyermekágyi sem múlt el teljesen! Épp csak most csökkent le pecsételéssé.


Más is volt így?

Szülés előtt átlag 32 naposom voltm


2015. szept. 12. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, lehet! Én szopi mellett is menstruáltam, nekem is 32 napos ciklusaim voltak egész életemben. Érdekes, szülés után is ennyi maradt, kisebb-nagyobb eltéréssel (31-35 nap volt néha). Nálam nem váltak be a legendák, hogy majd órához igazíthatom, nem fog többé fájni, 28 naposra beáll. Mindig egy enyhe "televanahasam"-puffadás és valami húzódásszerű érzés van előtte nap, ebből tudom, hogy hamarosan lesz, de a hamarosan egyszer reggel, egyszer délután stb.

Rövidebb is kb. 2x volt 30 napnál, amikor nagy stressz ért és az előző ciklus eltolódott, akkor az utána lévő 27-8 napra lett. Tehát mindenki máshogy működik, elképzelhető, hogy megjön. Én a gyerekágyival is szívtam, pontban betartotta a 6 hetet, nehogy egy kicsit jó legyen és hamarabb elmúljon, áhh! Szóval én is peches voltam :)

2015. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít rövid időnek, de ahhoz képest, hogy sokan még 1,5 évvel a szülés után sem menstruálnak, nekem 9 héttel utána megjött és egyből visszaállt a korábbi ciklusom, ráadásul 6 hós koráig kizárólag szoptattam a gyerkőcömet. Nekem a görcsök sokkal gyengébbek a szülés óta.
2015. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szülés után pontosan 6 héttel megjött és rögtön be is állt a 28 napos ciklusaimra,mint szülés előtt.
2015. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7 hónapig szoptattam, 5 hét gyermekágyi verzesem volt, majd mikor mentem a 6 hetes kontrollra éreztem higy vérzek , hát akkor jött meg amit a doki meg is erősített . Szóval igen van ilyen :)
2015. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első szülés után 4 hétig volt gyermekágyi vérzésem majd 2 hét múlva megjött is be is állt olyanra mint amilyen szülés előtt volt.

Második szülés után kb 2 hétig vérezgettem majd 1 hét szünet és jött a mensi. Most annyiban más h kevesebb napig tart.

2015. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 héttel szülés után jött meg
2015. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött a szülés után 7 héttel. Aztán 13 hónapig nem egyáltalán nem menstruáltam. Viszont anyatejet kapott a gyerek 26 hónapos koráig.
2015. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 5 héttel szülés után megjött a menstruációm.
2015. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 óránkénti kizárólagos szoptatás mellett nekem a 3.hónapra jött meg, de teljesen szabályos volt, nem lehetett összekeverni a gyermekágyi vérzéssel. Egyébként az egész szoptatás alatt lehet érezni a görcsöket, mert a tejtermelés oxitocint termel, ami méhösszehúzódást okoz. Ez nem csak az első 6 hétre igaz, nekem az utolsó hónapig így volt, legfeljebb egyre "kellemesebb" volt.
2015. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Négy hetes volt a lányom (napra pontosan) amikor megjött.

Érezhetően menstruáció volt, és majd besz.rtam úgy fájt a császáros hegem.

Azóta is óramű pontosan jön, pedig 10 hónapig szoptattam.

2015. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!