Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után ki esett teherbe...

Szülés után ki esett teherbe meglepően hamar?

Figyelt kérdés

pl.1-2 hónap

Ki mit szólt, zavartalan volt a terhesség?


2011. dec. 10. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azta O_O
2011. dec. 10. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
off:Erről a kérdésről már én is olvastam,nem is értettem,hogy hogyan lehet egy felnőtt nő ilyen felelőtlen,főképp császár után,ráadásul ikrekkel....no comment!
2011. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Veca75 ***** válasza:
Nem normális az tuti.....)
2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a linkelt kérdés kamu. Már az, hogy egy héttel a szülés után együtt voltak, ez elég problémás... Meg az ikrek. Minden esetre jó kis sztori. El is hallgatott a kérdező egy idő után. Lehet, hogy ugyanaz kérdezte, aki a hármas ikreiről kamuzott. Vannak, akik élvezik ezt...


Egyébként van olyan, hogy 10-11 hónap van a gyerekek között, de olyankor előbb születik a második egy-két héttel.


Az első 10 hét szülés után biztonságos, utána már tényleg nem. Ez azt jelenti, hogy a 6 hetes kontroll után 4 hét van "szabadon".


A szoptatás CSAK akkor véd, ha 3 óránál több nem telik el soha-soha két szopi (kezdése!) között, mert úgy tud a hormonszint fent maradni, ami gátolja a peteérést. Viszont ez gyakorlatilag nem nagyon fordul elő. Én igény szerint szoptattam, így is volt, hogy 4 órát szundított a kicsim egyben, és akkor ugye már nem működik a dolog...

2011. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm 8 héttel szülés után lett megint terhes!

Minden oké volt!


Az első válaszban belinkelt nő(ha igaz a kérdés)NEM NORMÁLIS!!!És az orvos sem aki ezt engedi!

2011. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm szülés után 5 héttel volt újra együtt a férjével, rögtön meg is fogant a 2. fiúcska. Elvetetni nem akarták, mert a barátnőmnek 1. szülése előtt volt 2 vetélése és egy abortusza már.

A fiúkkal minden rendben, már ovisok mindketten. :)

2011. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7.-dik válaszoló!

De biztos,hogy az elsőt nem császárral szülte.....

2011. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!