Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez tényleg igy van?

Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősőm azzal ilyeszteget hogy Magyarországon,ha nincsen fogadott orvosa az embernek,nem kap epidurális érzéstelenitőt.Mert hogy Ő kért de nem kapott.

Ez igaz lehet?

30 hetes terhes vagyok és szeretnék kérni,fogadott orvosom viszont nincsen.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. szept. 12. 23:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*ijeszteget

bocsánat :)

2015. szept. 12. 23:44
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Az eda beadásának meg van a maga helye és ideje. Ha kitolás előtt fél órával kér, nem fog kapni, az sem , akinek van fogadott orvosa és az sem, akinek nincs.


Megjegyzem: nők milliói szültek és szülnek eda nélkül, és nem halnak bele. Nem kell ezt akkora drámának felfogni. Mély levegő és kész!

2015. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kórház függő. Nekem hiába volt fogadott dokim, itt Székesfehérváron nincs lehetőség edás szülésre. Legalábbis 3 éve még nem volt. Érdeklődd meg a kórházban!
2015. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a debreceni klinikan szültem fogadott orvosom nem volt csak fogadott Szülésznőm . Kértem és kaptam is EDÀT .
2015. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen későn is válaszoltatok nekem :)

Legyen szép estétek :)

2015. szept. 13. 00:11
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

2/5 nem azt kérdezte, hogy szerinted kérjen e edát vagy kibírja e anélkül.

Ne ősanyáskodj.


Kérdező: Előre meg kell kérdezni a kórházban ahol szülni fogsz, hogy van e rá lehetőség.

Ha van, akkor tisztázd le azt is, hogy anesztes adhatja be vagy a nőgyógyász is.

Merthogy van ahol nőgyógyász adja, pedig én is úgy tudom,hogy anesztesnek kell,na mindegy.


Nálunk itt Budapesten a Bajcsy kórházban a honlapon is fent van,hogy lehetőség van rá.

Bár nekem volt fogadott dokim, én kértem és kaptam is 3 éve és most is fogok, ha lesz rá lehetőség.

Merthogy bő 2 ujjnyi tágulásig adják be tudtommal, vagy talán 3-ig, utána már nem.


Könnyű szülést!

2015. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van olyan kórház ahol aneszteziológus adja be, aki viszont nem biztos hogy egy éjszakai szülésnél bent van, vagy csak simán nem ér rá pont akkor. És vannak olyan nőgyógyászok akiknek van képesítésük sk. beadni. Ezért (is) kell a saját kórházadban rákérdezni. De nem attól függ hogy van-e fogadott orvosod.
2015. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pl csak napközben van aki adja, éjszaka nincs. Tényleg kórház függő. Hogy van-e fogadott orvos vagy nincs, az nem számít.
2015. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utána fogok járni :)
2015. szept. 13. 12:58
 10/14 H_Vivien ***** válasza:
Utólag persze könnyű mondani, hogy mély levegő és kész. Azért ez nem így van! Beszéld meg a dokival mindennek a kezdetén, ha időben szólsz, kapni fogsz ha van doki, ha nincs. Komplikációmentes szülést :)
2015. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!