Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nem volt választott...

Akiknek nem volt választott orvosuk meg szülésznőjük, hogy zajlott le a szülés? Megbántátok végül, hogy nem választott orvos/szülésznő?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél jó lett volna némi extra odafigyelés, a másodiknál viszont kifogtam egy tündér szülésznőt, aki emberileg és szakmailag is a maximálisat nyújtotta. Neki köszönhető, hogy végül minden szerencsésen alakult a kisfiammal. Utólag meg is háláltuk.
2015. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A választott orvosom épp telelt, így ügyeletesnél szültem. Semmi extra, normális volt, szakmailag és emberileg is.

A szülésznő is, bár elég unott képet vágott néha. :)

2015. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg.


Váratlanul kellett csaszarozni es meg igy is minden rendben volt. Mindenki nagyon kedves es segítőkész volt.

2015. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elsőnél nem volt fogadott orvosom sem szülésznőm. a mai napig meg nem mondom hogy jól döntöttem e, mert sürgősségi császárom lett. nem tudom beért volna e az orvosom, vagy ha van fogadott az ügyeletes hozzám nyúlt volna. a szülésznőm csodálatos volt.


második terhességnél éreztem hogy baj lesz ezért fogadtam orvost. úgy érzem most jól döntöttem mert előbb jött a baba sokat voltunk kórházban, megint császár lett, mert a baba megfordult a vízem elfolyt fájások meg nem voltak, szülésznőm most sem volt, de most is egy nagyon aranyos kis hölgyet fogtam ki.

2015. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg.

Sem az első, sem a második szülésemkor.

Odafigyeltek rám, nyugtatgattak, kedvesek voltak.


Fél óránként vizsgált az orvos, az utolsó 1-2 órában ott volt velem végig a szülésznő.

Második szülésemkor pedig szinte végig velem volt a szülésznő, az orvos pedig az utolsó 1 órában, pedig semmi-de semmi baj nem volt. Ja és gátvédelemmel szültem a másodikat, pedig erről nem is beszéltünk sem előtte, sem közben. :)

2015. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első szülésem egy rémálom volt, egy borzalmas csapatot fogtam ki..

Második babánál ég és föld volt a különbség, az ő születése ugyan nem volt probléma mentes, mégis egy szép élmény maradt.

Nem bántam meg a döntésem, most tervezzük a harmadik babát és most sem szeretnék orvost sem szülésznőt fogadni. Aki anyagilag megteheti azt is megértem, mi inkább a babára költjük azt az összeget. Kinek mire van lehetősége.

2015. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom ,szülésznőm, de nem bántam meg mert nagyon rendes volt mindenki, végül császározni kellett, de ott is mindenki nagyon kedves volt, másodszorra sem fogadtam orvost és másodszorra sem bántam meg, maximálisan elégedett voltam mindennel.
2015. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. jó ilyen pozitívumokat hallani, mert én sem szeretnék fogadni se dokit se szülésznőt de eddig kb csak a lenézést és kioktatást kaptam.
2015. szept. 15. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ugyan fogadott orvosom és szülésznőm is, de a szülésznő továbbképzés miatt nem tudott bejönni. Az ügyeletes szülésznő a vajúdás alatt nem volt goromba, de voltak érdekes beszólásai, és a kitolásnál valami elpattant nála és össze-vissza kiabált, hisztizett, a dokim állította le. Én örültem, hogy legalább a doki ismerős, főleg hogy az ügyeletes doki pont a város hentese volt, ha ahhoz kerülök, szerintem a kitolásnál nagy bajban lettünk volna. A hisztiző, csapkolódó szülésznővel jó párost alkottak volna.
2015. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!