Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődne a szülés?

Kezdődne a szülés?

Figyelt kérdés

Tegnap délután elment a nyákdugóm. Azota is ilyen nyalkas, véres folyásom van, neha egész nagy mennyiség. Fajasaim is vannak, kb 1,5 oran keresztül nem tul erös 4-5 perc közöttiek. Aztán hirtelen 7-10 percesek. Majd ujra 5 perc körül. Nem sürüsödniük kéne? Vagy ezek szerint csak joslok? Nem tudom h menjünk a korhazba vagy még ne.

Remelem van fent ilyenkor valaki...


2015. szept. 16. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha joslofajas akkor az zuhany / furdo hatasara elmulik.

Probald ki, ha elmult pihenj le.


A nyakdugo tobb hettel a szules elott tavozhat, ez nem jelent semmit. Ha x idon belul ( azt hiszem 48 ora ) nem indul be a szules, akkor ujratermelodik a nyakdugo.

2015. szept. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia szerintem menj be a kórházba mert a veres nem nagyon egnyugtatto.... jobb ha a korhazba azt mondjak hogy minden rendbe minden jot es konnyu szülést
2015. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azóta mi történt veled kedves kérdező?

Jóslónak bizonyultak a fájások, vagy netán azóta már beindultak a dolgok? :)

2015. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom már nem aktuális, de azért vicces, hogy az éjszaka közepén itt kér tanácsot valaki, ahelyett, hogy pl. felhívná a kórházat... A vér egyébként sose jelent jót, de ha csak rózsaszínes nyálkás, valószínűleg a tágulást jelzi.
2015. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem a kérdező vicces, hanem te.

Mert te komolyan gondolod, hogy telefonos diagnosztizálást fog tartani a kórház, ugye?

Be kell menni, és vagy marad és szül vagy hazaküldik.

Nem pedig telefondoktort játszani.

2015. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

A kórházat felhívni kevésbé vicces és szánalmas, mint azt remélni, hogy "van fent ilyenkor valaki" gyk-n....

2015. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fajasok rendszertelenek voltak, aztán enyhültek is. Elaludtam, reggel pedig bementem a korhazba. A baba eddigre meghalt, nem volt szivverés. Ez a kiirt datum elött egy nappal. Meg kellett szülnöm. Látszólag semmi nem látszódik a babán sem a placentán, sem a köldökzsinóron. A véremből sem derült ki semmi. Tegnap jöttem haza a kórházból
2015. szept. 20. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnálom! Ilyenkor nem lehet mit mondani.... :'( Nem mondtak semmit, hogy mi történhetett? Volt fogadott dokid?
2015. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!