Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki szult noi orvosnal...

Van aki szult noi orvosnal Miskolcon? Eleg ha csak szulesznot fogadok? O lesz ott a szulesnel? O vezeti a szulest vagy mindenkepp orvos? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Ki volt az?Kulfoldon szultem mar ott nincsennek fogadott orvosok,szulesznok.Elmondanatok ez hogy mukodik?Ha kerek epiduralis itthon adnak?(kint konyorgni kellett meg 16 ora utan is erte csak azert kaptam mert beszurult es ugy nezett ki csaszar lesz ha vakummal nem szuletik meg).Elore is koszonom!
2015. szept. 17. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem miskolci vagyok hanem győri és nekem az a fontos hogy a saját dokim legyen mellettem. Szülésznőt nem fogadok. Dokim a fontos hogy biztonságban érezzem magam.
2015. szept. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és férfi doki.
2015. szept. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miskolcon a Semmelweis kórházban van Dóka Zsuzsanna, barátnőm szült nála, ő nagyon dicsérte. És igen, kapsz EDA-t ha kérsz.
2015. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!